На Житомирщині спіймали браконьєрів, які «нарибалили» майже на 100 кілограм. ФОТО

   Декілька днів тому, 12 червня, на "гарячу лінію" Житомирського рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від небайдужих громадян, а саме від військовослужбовців 95 ЖОДШБ про порушення правил рибальства на р. Гуйва.

 

   Рибоохоронні патрульні одразу виїхали на місце події. До приїзду патрульних одному браконьєру вдалось втекти, проте іншого воїни АТО затримали. На момент затримання порушник чинив опір.

   У браконьєра було виявлено рибу в такій кількості: лящ - 341 екз., судак - 31 екз., карась - 46 екз., щука - 2 екз., товстолоб - 1 екз., лин - 2 екз., білий амур - 2 екз., окунь - 1екз. та короп - 1 екз. Громадяни здійснювали вилов біоресурсів за допомогою забороненого знаряддя лову - дев’яти сіток. Загальна вага незаконно добутої риби склала 96 кг. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок порушення, становлять 76 568 грн. Інцидент стався поблизу с. Пряжев Житомирського району.

Ryba 5

   На місце події викликано слідчо-оперативну групу, яка склала матеріали для відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ. Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 1700 до 3400 грн або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь лову та всього добутого.

Ryba 4

  «Щиро дякуємо нашим захисникам за їхню оперативність, допомогу та небайдужість до рибної галузі. Ваша підтримка для нас дуже важлива. Будемо працювати в тому ж напрямі. У разі виявлення порушень – прохання телефонувати за номерами «гарячої лінії» патруля: 067-41-46-074 або 0412-24-57-81», - заявив керівник управління Олександр Гонтар.

   Нагадуємо, заборонено ловити водні біоресурси, використовуючи при цьому вибухові і отруйні речовини, електрострум, колючі знаряддя, вогнепальну, пневматичну зброю, промислові та інші знаряддя лову, виготовлені із сіткоснастевих матеріалів, а також способом багріння та спорудження гаток (відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства). Дозволена добова норма вилову риби на одну особу становить три кілограми. 

   Довідкова інформація:

   З початку 2018 року на «гарячу лінію» Житомирського рибоохоронного патруля надійшло 18 звернень від небайдужих громадян про порушення законодавства в сфері охорони біоресурсів. За результатами розгляду звернень та повідомлень працівниками рибоохоронного патруля було затримано 13 порушників. Реєстрація звернень громадян на «гарячу лінію» має свою, встановлену законодавством процедуру. Зокрема, відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» сказано, що у зверненні обов'язково має бути  зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання тощо. Відповідно, якщо ви не хочете назвати таку інформацію – ми не маємо змоги зафіксувати ваше звернення.  Детальніше зі складовими ефективного реагування на звернення можна ознайомитись за посиланням.

Ryba 3

Держрибагентство України

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework