megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Мільйони в асфальт: ремонт однієї вулиці міста коштує 30 млн грн

Мільйони в асфальт: ремонт однієї вулиці міста коштує 30 млн грн

  Міська влада ухвалила рішення про передачу вул. Параджанова на баланс ОДА, яка, своєю чергою, ремонтуватиме її за кошти дорожнього бюджету.

 

  Через проведення капремонту дороги державного значення Т-06-14 Глибочиця – Станишівка через Калинівку, Клітчин на ділянці км 0+000 – км 2+184, майже півроку об'їзд великовагового автомобіля здійснювався саме через вул. Параджанова, тому збитки, нанесені дорожньому покриттю, має покрити обласний апарат, - пише 20minut.ua.

«Відповідно до ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив передати функції замовника та проектно-кошторисну документацію на «капітальний ремонт вул. Сергія Параджанова (перехрестя шосе Київське – вул. Сергія Параджанова до буд. № 64) в м. Житомирі» управлінню дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації», – зазначається в офіційному документі міськради.

  Про жахливий стан дороги по вул. Параджанова знає майже кожен пересічний житомирянин. Оскільки це важлива транспортна магістраль, вже були спроби ремонту вулиці. КП "УАШ" навесні почало виконувати тимчасові "ямкові" роботи з ліквідації аварійних ям, які, на думку житомирян, не дали ніякого результату. "Вулиця в жахливому стані, я вже декілька разів ремонтував своє авто, а все через стан покриття дороги місцевого значення", – обурюється житомирянин Максим. Начальник управління комунального господарства Олександр Марцун пояснив, що саме він має на руках позитивний висновок про передачу об'єкта на баланс облдержадміністрації. Також чиновник розповів, які саме дорожні роботи будуть проведені за кошти області.

  "Ми нещодавно отримали позитивний висновок і тепер дійсно передаємо цей об’єкт на баланс облдержадміністрації, аби ті виконали ремонт за кошти дорожнього фонду. Там будуть міняти борти, також асфальтобетонне покриття та прилеглі тротуари. У проект входить якісний двошаровий асфальт, який витримує навантаження до 40 тонн. Капітальний ремонт даної вулиці буде коштувати близько 30 млн грн", – розповів Олександр Марцун. Куди підуть виділені на дороги мільйони: в асфальт, в повітря чи ще кудись, точної відповіді ми не отримаємо, але маємо надію, що вже незабаром відчуємо їх, подорожуючи Житомиром, сидячи у власних автівках чи маршрутках.

Анастасія Ліберман

 

Последнее изменение Среда, 27/06/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top