НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

ОТГ на Чуднівщині отримала висновок відповідності Конституції та законодавству України

ОТГ на Чуднівщині отримала висновок відповідності Конституції та законодавству України

  Перспективна Вільшанська ОТГ отримала висновок відповідності Конституції та законам України від ОДА. Це вже четверта громада у 2018 році, яка отримала відповідний висновок і тепер очікує на призначення виборів ЦВК.

  «Це було не просто, адже Чуднівський район був складним у плані об’єднання, але перспективна громада слідом за Чуднівською вийшла на фінішну пряму процесу об’єднання», - поділився Сергій Романович, радник з децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

ok0207185

  Формування громади розпочалось у квітні-травні цього року за консультативного та методичного супроводу радників Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування створеного «Програмою U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном. Таким чином Вільшанська, Бейзимівська, Галіївська, Карповецька та Трощанська сільські ради створюють громаду площею приблизно 150 кілометрів та понад 6,1 тисяч населення.

  Перші вибори в новостворені ОТГ мають відбутись 28 жовтня 2018 року. На сьогодні висновки ОДА вже отримали Вільшанська, Гришковецька, Райгородоцька та Романівська ОТГ.

Новини Житомира

 

Последнее изменение Понедельник, 02/07/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top