НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині готуються до написання фінальної версії Стратегії розвитку туризму до 2030 року

На Житомирщині готуються до написання фінальної версії Стратегії розвитку туризму до 2030 року

  Клуб Амбасадорів Житомирщини, Школа гідів, гаряча туристична лінія, запуск туристичних маршрутів області та багато іншого – все це планують реалізувати на Житомирщині найближчим часом.

  Житомирський туристичний інформаційний центр сьогодні, 11 вересня, провів чергову стратегічну сесію перед написанням Стратегії розвитку туризму Житомирщини до 2030. Участь у зустрічі взяли представники Агенції регіонального розвитку, Ветеранського братства, туристичних агенцій та ГО «Житомирська туристична асоціація».

  Учасники зустрічі шукали туристичні продукти, які б були цікаві для потенційних туристів, та майбутні проекти, які будуть реалізовані найближчим часом. Це Клуб Амбасадорів Житомирщини, Школа гідів, курси підвищення кваліфікації працівників ресторанно-готельного бізнесу, виготовлення інформаційно-туристичних табличок та вказівників.

  Серед планів туристичного інформаційного центру до кінця року: запуск спеціалізованого туристичного сайту, який вже створений і перебуває у стані наповнення, розміщення інформаційної продукції про туристичні цікавинки регіону та календар подій на авто- та з/д вокзалах, реалізація туристичних маршрутів області через різні турагентства, запуск гарячої туристичної лінії, участь у туристичних форумах та виставках (у містах Полтава, Київ, Львів та Гомель) і написання фінальної версії Стратегії розвитку туризму.

  Туристичний інформаційний центр відкритий для ідей та пропозицій як від  туроператорів і бізнесу, так і від громадських організацій і жителів області.

  Маєте ідеї – звертайтеся за адресою: вул. Мала Бердичівська, 25, 4 поверх, 51 каб. Телефон: (0412) 42-44-20.

ok 14.09.6001gif

  Джерело: oda.zt.gov.ua

  Новини Житомира

 

 

 

Последнее изменение Пятница, 14/09/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top