НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Лісгосп переадресував Гундичу обвинувачення у злочині. ВІДЕО

Лісгосп переадресував Гундичу обвинувачення у злочині. ВІДЕО

  У червер, 13.09.2018, відбулося засідання міжвідомчої комісії Житомирської облдержадміністрації щодо ситуації у селі Довжик: забудови державного лісу ТОВ «Аскона-Південь».

  Під час доповіді представника ДП «Житомирське ЛГ» щодо вирубки та забудови частини земельної ділянки лісу № 1822083200:05:000:0846, він прямо заявив: «ми не власники – власник держава», -повідомляє patriot-zt.info.

  І дійсно, власником земельної ділянки лісу площею 573,91 га у кадастрі земель вказана «Житомирська обласна державна адміністрація»!

  Отже саме підлеглі Ігоря Гундича мали реагувати на аферу з сервітутом земель та перетворенням лісу на промислову забудову. Мали реагувати – але злочинно бездіяли протягом 2014-2018 рр., що є як мінімум «службовою недбалістю».

  Пояснюю читачам суть афери: був Житомирський дослідно-експериментальний завод нестандартизованого устаткування у Довжику – і у земельних аферистів народилася ідея, як захопити державні землі поза процедурами відведення/аукціонів. На частину лісової ділянки були оформлені сервітути на право проїзду – не огородження земельної ділянки, не вирубки лісу, не забудови.

  Прикриваючись цим «сервітутом» зовсім іншої юридичної особи – ТОВ «ЖДЕЗНУ», херсонська ТОВ «Аскона-південь» збудувала другий цех свого виробництва та заїзд для вантажних фур:

ok 14.09.45596gif

  Наведу аналогію для читачів, щоб зрозуміли всю нахабність і очевидність афери, в якій прийняв участь Ігор Гундич (підписав особисто третє в афері розпорядження ЖОДА — встановленню сервітуту на 0,782 га):

  Ви маєте подвір’я і надаєте Степану «сервітут» — право проїхати машинам Степана через частину вашого двору.

  Далі приїжджає Павло з Херсону, який огороджує частину вашого двору, вирубує залишки дерев та будує на вашій землі свою майстерню – яка заважає жити всім сусідам: шум; пил; хімічне забруднення; потоки фур що доставляють сировину та вивозять готову продукцію.

  Сусіди звертаються до власника (облдержадміністрація), користувача (лісгосп) та правоохоронних органів (полковник Крошка): караул, афера – треба відновлювати законність та припинити самозахоплення із забудовою землі!

  Поліцейський Крошка починає вам казати, що порушень немає – доводиться через суд примушувати його розслідувати кримінальне провадження. Землекористувач – ДП «Житомирський лісгосп», нарешті побачив вирубку дерев і виписав копійчаний штраф Павлу (170 грн.), а також отримав кошти «лісовідновлення» (менше 90 тис. грн. за майже 1 га).

  Власник землі – облдержадміністрація, нічого не робить: створена комісія щоб «забовтати» та виправдовувати «що ж тепер закрити завод і робочі місця?» — замість звернення до прокуратури та суду в якості потерпілого.

  І ми маємо вірити, що Ігор Гундич чи його підлеглі не отримували хабарів від «рєшал» ТОВ «Аскони-південь» за таку дивну поведінку з ігнорування самозахоплення державної власності? Отже «інституційна неспроможність» облдержадміністрації лише у відстоюванні інтересів держави та народу, а не у взаємодії з аферистами…

Богдан Коротун, patriot-zt.info

Новини Житомира

 

 

Последнее изменение Пятница, 14/09/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top