НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Не тільки «Боги війни», а й дійсно «Завжди перші»

Не тільки «Боги війни», а й дійсно «Завжди перші»

  15 вересня на загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ, що на Житомирщині, завершилися змагання на кращу артилерійську батарею Десантно-штурмових військ.

  Протягом шести днів під пекучим сонцем артилерійські батареї п'яти бригад ДШВ доводили свою злагодженість та звання бути кращими в Десантно-штурмових військах.

  Змагання проводились по чотирьом номінаціям: тактична, індивідуальна зі стрільби та управління вогнем, фахова та спортивна.

  Головні критерії оцінки – влучність стрільби, правильність та швидкість відпрацювання всіх тактичних елементів. Також оцінювались злагодженість батареї, практичні навички офіцерів при виконанні ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою, виконання залікових завдань на імітаційних засобах, готовність особового складу витримувати фізичні навантаження.

n 1609183 1

  Змагання розпочалися із виконання офіцерами індивідуальних залікових завдань з використанням штатної техніки та артилерійських імітаційних засобів.
Найвидовишний та найвідповідальніший етап змагань – бойова стрільба батарей.

  Гуркіт бойових машин та ревіння моторів, постріли гармат та відлуння вибухів – це справжня артилерійська симфонія, під яку учасники змагань виборюють перемогу. 

n 1609183 1

  Зайвого часу на те, щоб задуматися немає - кожні 2-3 хвилини командир батареї, визначивши координати, дає команду на відкриття вогню та зміну вогневих позицій. І в цьому шаленому вихорі доповідь, яка надає сили - «ціль уражено».

  «В цілому по техніці, по людям проблем немає, особовий склад показав високі результати. Тим більше, що всі артилеристи пройшли війну на Сході України», - розповідає заступник командувача Десантно-штурмових військ – начальник управління ракетних військ та артилерії полковник Сергій Артамощенко.

  У спортивній номінації артилеристам довелося подолати смугу перешкод з шести елементів. Бігли зі спорядженням через колеса, повзли під колючим дротом, розбирали та збирали автомат, долали ділянку інженерних загороджень, евакуювали із палаючої бойові машині пораненого побратима та доставили його на ношах до безпечної зони для надання медичної допомоги.

n 1609183 1

  У підсумку перші місця та право представляти Десантно-штурмові війська на змаганнях кращої артилерійської батареї в Збройних Силах України стала самохідно-артилерійська батарея 25 повітрянодесантної бригади, гаубична артилерійська батарея 81 аеромобільної бригади та реактивно-артилерійська батарея 80 окремої десантно-штурмової бригади.

  Тепер вони будуть готуватися до наступних змагань на звання «кращої артилерійської батареї в Збройних Сила України», що відбудуться незабаром в смт.Дівічки.

n 1609183 1

  «Сподіваюсь, що і в наступних змаганнях перемога буде наша. Тому, що ми не тільки «Боги війни», а й «Завжди перші»,- стверджує командир самохідно-артилерійської батареї 25 повітрянодесантної бригади Дмитро Прамохін.

  До речі, в минулому році самохідно-артилерійська батарея 25 повітрянодесантної бригади ДШВ представляла Десантно-штурмові війська на конкурсі кращої артилерійської батареї в Збройних Сила України та зайняла друге місце.

  «У мене склалося дуже позитивне враження від рівня підготовки артилеристів. Ці змагання є чудовою нагодою для артилеристів десантних бригад побачити своїх колег у роботі, обмінятись досвідом, продемонструвати свій професійний рівень та закріпити практичні навички у володінні штатним озброєнням та військовою технікою. Всі артилерійські батареї, які приймали участь у змаганнях, продемонстрували високий рівень навченості та готовності до виконання не тільки навчальних, а й бойових завдань», - зазначив командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Михайло Забродський.

  Усі призери отримали почесні грамоти та кубки від командувача Десантно-штурмових військ.

n 1609183 1

n 1609183 1

n 1609183 1

n 1609183 1

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗСУ

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top