НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Медика 30-ої бригади нагороджено медаллю «За військову службу Україні»

Медика 30-ої бригади нагороджено медаллю «За військову службу Україні»

  - Я не змогла залишатись в своєму спокійному місті, в той час, коли сотні молодих хлопців та дівчат ціною власного життя тримають мирне небо над моїм домом, - говорить фельдшер медичного пункту 30 ОМБр ім. князя Костянтина Острозького сержант Іоселевич.

 

  Розуміючи, що навики та вміння медичного працівника значно цінніші на війні, аніж в лікарні на мирній Черкащині, Оксана Юріївна не вагаючись звернулась до військкомату, і вже за якийсь час її відправили для проходження військової служби за контрактом до нашої бригади. В першому механізованому батальйоні, який постійно виконує завдання на лінії бойового зіткнення, Юрівна, як називають її хлопці, вже понад три роки. 

  – Мені приємно, що на мою роботу звернули увагу і представили до такої нагороди, але найвищою нагородою для мене є життя та здоров’я наших хлопчиків, наших захисників, - злегка тремтячим і небайдужим голосом говорить наш медик, - і я дуже щаслива, що можу допомогти комусь боронити нашу Україну. 

  Завжди компетентна у своїй роботі, уважна до пацієнтів та доброзичлива до людей, Оксана Юріївна ніколи не скаржиться на побутові умови, в яких доводиться інколи перебувати на війні, вона просто тихо робить своє діло у нашій спільній справі.

  Згідно указу президента України №160/2018 Іоселевич Оксану Юріївну нагороджено медаллю «За військову службу Україні».

Прес-служба 30 ОМБр

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top