Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Житомирські десантники зірвали навчання військ НАТО й повергнули в шок американських бойових офіцерів, які, здається, бачили все

Житомирські десантники зірвали навчання військ НАТО й повергнули в шок американських бойових офіцерів, які, здається, бачили все

  Цього разу українці легко й невимушено практично без жодного пострілу взяли у полон роту американської «десантури». А було все так…

 

  За «легендою» навчань «Saber Junction-2018», що проходять в Німеччині українська рота «Фантом» 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї ДШБ ЗСУ мала діяти проти угруповання умовного противника зі складу 173-ї десантної бригади США та підрозділів чеського й італійського спецназу.

  Задача наших десантників – розвідка розташування сил противника, виявлення його пунктів дислокації тощо. Однак все знову пішло «не так».

  Американський штаб охороняла бронетехніка…

  Наші єноти (талісман українських десантників) завдання виконав з легкістю, але зупинятися на цьому не стали. Командир українських вояків вирішив: якщо уже відомо де, що, хто і скільки – гріх не скористатися. Десантники, користуючись нічною темрявою зайшли в тил противнику і…

  Слово командиру роти «Фантом» капітану Івану Федоренко:

  «Нами був умовно полонений командир цього батальйону і його офіцери, захоплені засоби зв’язку, зброю і штабні документи. Останні ми вручили командиру батальйону сил OpFor, в складі яких діємо».

  Щоб ви розуміли, наші десантники «без шумі і пилі» захопили польовий оперативний тактичний центр розвідувального батальйону «ворога», який захищала в тому числі й бронетехніка.

  173 десантна бригада є однією з найкращих в США. Жодна військова операція армії США не обходилася без неї. Її вояки дійсно “круті”. Вояками бригади тильки “Пурпурних сердець”отримано більш ніж 6 тисяч.

  Хто б ще 3 роки тому сказав, що наші вояки будуть ганьбити обвішаних найсучаснішим обладнанням, тренованих в усіх можливих умовах американських десантників – його можна було б сміливо визначати як психа.

  Власне, після цього навчання втратили будь-який сенс, оскільки серед штабних документів були карти, ня які нанесено усі деталі планів умовного противника.

  Все, хлопці, зливайте воду, приїхали. Але не переймайтася, в полоні на вас чекають сухі штани, грячий чай і традиційна українська гостинність. Вираз облич американських “суперменів” – окрема тема для кепкувань

  А «фантоми» на цьому не зупинилися й продовжили операцію. На свою біду, шлях українцям перетнула диверсійно-розвідувальна група чеських спецназівців, після чого вона припинила своє існування. Слідом за нею наші десантники пошарпали й спецназ італійський.

  Відвоювалися… Круті американські десантники в українському полоні. Вони навіть не зрозуміли, як це сталося…

  Наразі навчання керівництвом призупинені. Організатори вирішують, що робити далі, адже за старим сценарієм вони проходити уже не можуть.

  Втрати сторін: умовний противник 32 убитими і 2 одиниці бронетехніки. «Єноти» втратили 2 умовно убитими.

Автор: Павло Бондаренко

 

Последнее изменение Четверг, 27/09/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top