НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Музей історії поліції Житомирщини приймав в гостях школярів

Музей історії поліції Житомирщини приймав в гостях школярів

  В історичному музеї, розташованому в обласному Головному управлінні Національної поліції, майже щодня проходять пізнавальні екскурсії для школярів, студентів та гостей міста і регіону.

  8 жовтня третьокласники Житомирської загальноосвітньої школи №21 завітали до ГУНП в Житомирській області, де на них чекала пізнавальна екскурсія.

  Знайомство з діяльністю поліції регіону розпочалося із вікторини, під час якої школярі демонстрували свою обізнаність з роботою правоохоронців та упізнавали вулиці Житомира на старовинних світлинах. 

  Далі юні екскурсанти дізналися про окремі цікавинки з історії поліції та оглядали оригінальні експонати. Частина з виставкових екземплярів й досі у справному стані, а відтак хлопчики та дівчатка із захопленням та подивом слухали старовинну музичну платівку на справжньому патефоні, яким нагородили одного з правоохоронців Житомирщини ще у 1930-х роках. А дівчатка заграли своїм однокласникам мелодії на фортепіано, що колись було у клубі правоохоронців. 

  Зацікавилися юні гості і технікою, яку використовували колишні експерти та слідчі. Зокрема змогли вивчити речові докази за допомогою спеціальних оптичних приладів та спробували зробити фото «зловмисника» старовинним фотоапаратом. 

  Школярі роздивилися зразки озброєння та обладунків, що використовували правоохоронці у різні часи. Зацікавили їх вітрини із вилученими у зловмисників забороненими предметами. Усі вони притихли перед експозицією, що розповідає про службу поліцейських на сході України, де нині триває Операція об’єднаних сил. 

  Дітлахи зробили світлини на пам’ять, подякували за цікаву та пізнавальну екскурсію, а дехто навіть зауважив, що планує у майбутньому стати поліцейським.

ok 11.10.1010jpg

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 

 

Последнее изменение Четверг, 11/10/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top