megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Малині 6 гривнь за проїзд — незаконні?

У Малині 6 гривнь за проїзд — незаконні?

 Від суботи, 27 жовтня, у малинських маршрутках перевізники самовільно підвищили вартість проїзду до 6-ти грн. У мерії наголошують, щоби люди й надалі платили по 5 гривень.

   Про це повідомляє infomalin.biz

  Про те, що у Малині от-от підніметься ціна на проїзд у міських маршрутках, говорять ще від початку жовтня. 17 жовтня міськвиконком прийняв рішення «Про проект рішення «Про перегляд тарифу на перевезення пасажирів автотранспортом у м. Малині». Відповідно до цього документу проїзд, у громадському транспорті Малина невдовзі повинен був би зрости з 5 грн до 6 грн з пасажира.

  Однак це рішення виконкому передбачало лише перегляд існуючого тарифу, а не його остаточну зміну. І від 17 жовтня впродовж місяця, згідно закону, мали би прийматись ще пропозицій та зауваження до цього проекту рішення. І лише через місяць, тобто у листопаді, виконком мав би затвердити остаточне підвищення тарифу.

  Однак вже у суботу, 23 жовтня, перевізники вирішили не чекати рішення виконкому і підвищили тариф до 6 грн. ІнфоМалин вирішив дізнатись про підстави таких змін у малинського перевізника, депутата Малинської міськради Олександра Столяра.

  «Чому я повинен чекати ще місяць, щоби усіх попередити про підвищення? Мене хіба попереджала держава, що паливо так суттєво зросте?! Я був би радий, якби мене за місяць сповістили… Сьогодні в Україні автотранспортні підприємства поставили на коліна. Ми справді на межі виживання. Мені вже не хочуть продавати паливо у борг, то що ж я маю робити? На кого чи на що чекати? Адже цей місяць буде для мене знову збитковим!

  Водії масово звільняються з роботи — втікають на заробітки у Польщу. Ще трохи і мені самому доведеться сідати за кермо і возити людей. Мушу також водіям підвищувати зарплату, бо у них діти, дружини, яким набридло виживати на ті копійки, які їм плачу. Тому ситуація зараз катастрофічна, і у мене просто немає іншого виходу. Тим більше, що більшість людей чемно погоджуються платити більше», — запевнив ІнфоМалин Олександр Столяр.

  У той же час заступник міського голови Малина Олег Ювковецький повідомив, що підвищення тарифу до 6 грн є незаконним.

  «Відповідно до законодавства, впродовж місяця рішення виконкому про перегляд тарифу мали би обговорювати та вносити до нього усі зауваження. Лише близько 17 листопада виконком мав би ще раз засідати і приймати рішення про підвищення чи не підвищення тарифу. Сьогодні вранці я дізнався про те, що перевізники вирішили не чекати місяць і підняли ціну на проїзд. Шановні малинчани, це незаконно. На сьогоднішній день пасажири малинських маршруток мають й надалі платити по 5 грн», — повідомив Олег Ювковецький.

  Заступник міського голови принагідно зазначив, що зараз міськрада з’ясовує із перевізниками обставини самовільного підняття цін.

Олена Петренко, infomalin.biz

 

 

Последнее изменение Среда, 31/10/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top