НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Міський голова Житомира переміг у City Invest Battle

Міський голова Житомира переміг у City Invest Battle

  Міський голова Житомира Сергій Сухомлин взяв участь у City Invest Battle в рамках Національного форуму з управління будівельними проектами RED PM DAY 2018 та отримав впевнену перемогу у битві мерів.

 Захід відбувся 23 листопада у Києві.

 Участь у ньому взяли понад 200 представників бізнесу, влади та місцевого самоврядування, менеджери проектів та CEO компаній-забудовників, керівники департаментів розвитку нерухомості компаній та банків з усієї країни.

  Під час City Invest Battle міський голова Житомира Сергій Сухомлин та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота презентували свої міста та розказали про їх привабливість та готовність конкурувати за інвестиції і проекти. Акцент зробили на сфері будівництва, адже цей напрям є одним із локомотивів економіки. 

  Модерували батл засновниця International Mayors Summit Ірина Озимок та член правління BRDO, віце-президентка СУП Олена Шуляк.

  Спершу представники Житомира і Полтави коротко презентували свої міста, потім перейшли до обговорення результатів рейтингу легкості ведення бізнесу в різних регіонах України Regional Doing Business 2018, у якому Житомир посів 3 місце.

  Порівнювали результати роботи у розрізі легкості створення підприємств, оформлення земельних ділянок, розміру місцевих податків для бізнесу тощо.

  «За результатами  регіонального рейтингу Житомир увійшов у трійку кращих. Але нам ще є над чим працювати, аби бізнес-середовище Житомира ставало ще привабливішим. Ми зараз працюємо над скороченням терміну на одержання дозволів на будівництво, оформлення земельних ділянок та запровадженням електронних сервісів», – зазначив міський голова.

  Сергію Сухомлину вдалося переконати учасників форуму, що наше місто є більш привабливим для інвесторів. 82,22% респондентів віддали перемогу Житомиру.

Джерело: zt-rada.gov.ua

 

Последнее изменение Среда, 28/11/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top