НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Ілон Маск анонсував появу станцій Tesla Superchargers на Житомирщині

Ілон Маск анонсував появу станцій Tesla Superchargers на Житомирщині
  Згідно з картою станцій на сайті Tesla Superchargers, серед запланованих місць для побудови станцій в Україні вказані Житомир та селище Опарипси в Рівненській області.
  Очільник компанії Tesla, мільярдер Ілон Маск анонсував появу в Україні в 2019 році мережі станцій Tesla Superchargers для швидкого заряджання електромашин.
 
  Про це Маск написав у Twitter, передає hromadske.ua

  «Більшість людей не знає, що мережа Tesla Supercharger дозволяє легко долати у подорожах великі дистанції у Сполучених Штатах, більшості Європи, Канаді та Китаї», — похвалився Маск.

  На його допис відреагував один з користувачів Twitter та сказав, що в Ірландії станцій для заряджання електрокарів недостатньо.

  На що Маск анонсував розширення мережі Tesla Superchargers.

  «Покриття мережею Supercharger розшириться на 100% у Європі у наступному році. Від Ірландії до Києва, від Норвегії до Туреччини», — сказав він.

  Згідно з картою станцій на сайті Tesla Superchargers, серед запланованих місць для побудови станцій в Україні вказані Житомир та селище Опарипси в Рівненській області. Утім у Tesla також зауважили, що точний час та конкретне місце розташування майбутньої станції ще можуть змінитися, а дата відкриття ще не підтверджена.

  Повідомлення Маска про розширення мережі станцій зібрало у Twitter тисячі лайків та коментарів. До обговорення новини долучилися й українці. І попри привітання Tesla в Україні, Ілону Маску зробили зауваження, адже той неправильно написав Київ англійською.

  «Київ вітає тебе, Ілоне! Але треба писати #KyivnotKiev. «Kiev» — це неправильна назва», — написав один з користувачів.

  Маск на це відреагував і написав «Зрозумів!».

  Раніше Міністерство закордонних справ України розпочало онлайн-кампанію, у межах якої звертатиметься до іноземних ЗМІ із закликом писати назву міста Київ правильно (#KyivNotKiev).

 У світі встановлені 1386 станцій Tesla Supercharger. Як заявили у самій компанії, вартість заправки електрокара на Tesla Supercharger коштує дешевше, ніж бензин. Зокрема, у США вартість становить приблизно 0,26 долара за кВт/год. Однак ціни можуть варіюватися залежності від країни, конфігурації авто тощо.

 

 

Последнее изменение Пятница, 28/12/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top