НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині у вільну природу випустили 26 оленів. ФОТО

На Житомирщині у вільну природу випустили 26 оленів. ФОТО

  Мисливський клуб Хантер в угіддях Коростишівського держлісгоспу створено 4 роки тому. І господарювання його впродовж всього цього часу лише підтверджує тезу про те, що справжні поціновувачі мисливства та полювання в першу чергу дбають, щоб звір в угіддях був, а потім уже думають, чи дозволяє його щільність організовувати полювання.

  В 2015 році на території, якою користується клуб, побудували вольєру площею понад 50 гектарів. І вже наступного року у вольєрі оселилися 15 оленів благородних, придбаних та привезених з Київської області.
  Прибульці добре прижилися на новому місці. А господарі в свою чергу оточили своїх підопічних увагою та турботою, провели медобстеження тощо. Проте, аби тварини повністю адаптувалися, їх ще два роки перетримували у напіввільних умовах.
  Відтак минулорічної весни тварин випустили в угіддя у вільну природу. Аби ті не мали проблем з харчуванням, у безпосередній близькості до вольєри єгерська служба побудувала 8 підгодівельних майданчиків.
  «Того ж року оленяче сімейство мало вже 11 голів приплоду, - ділиться директор господарства Сергій Бендюг, - а це означає, що тварини почувають себе комфортно.»
  Нині вольєра також не пустує, туди відразу ж завезли нову партію оленів, цього разу вже з Херсонщини. З ними добре уживаються ще й 25 голів лані та 37 муфлонів.
  «Тварини не конфліктують, - запевняє пан Сергій, - немає причин, адже територія велика і харчів вдосталь».
  Варто додати, що господарі дбають не лише про те, щоб утриманці мали їжі вдосталь, а щоб вона була й різноманітна, щоб тварини отримували всі необхідні вітаміни для гарного росту. 
  На території угідь площею 5 тисяч гектарів облаштовано 28 підгодівельних майданчиків, куди єгері регулярно викладають сіно, зерно, овочі тощо.
  Мешканці вольєри двічі на рік проходять повний медичний огляд.

Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ

 Новини Житомира

 

Последнее изменение Вторник, 05/02/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top