Екологи вже дослідили забруднення річки Тетерів нафтопродуктами

  14 лютого поточного року на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу звернувся керівник Житомирського рибоохоронного патруля, який повідомив, що у районі села Слобода – Селецька Житомирського району на річці Тетерів видно масляні плями.

  Працівниками відділу інструментально – лабораторного контролю були відібрані проби води з труби колектора зливових вод колишнього Льонокомбінату у річку Тетерів та річки Тетерів вище, нижче скиду.

  Результатами лабораторних досліджень зафіксовано наявність нафтопродуктів у воді з труби зливового колектора, що призвело до збільшення їх вмісту в 10 раз у створі р. Тетерів нижче скиду порівняно зі створом вище скиду.

  Крім того, у зливовій воді виявлено високі концентрації таких показників, як хлориди, азот амонійний, залізо загальне, хімічне споживання кисню, біохімічне споживання кисню.

  Хімічний склад води в річці Тетерів знаходиться в прямій залежності від промислових та комунальних скидів, а також від змивів з прибережних територій, у тому числі і перевищення вмісту нафтопродуктів у воді може бути результатом, як стоків промислових підприємств, автозаправок, так і збільшення об’єму господарсько-побутових стоків, витоку нафти і нафтопродуктів під час їх транспортування та розливу з території Льонокомбінату. 

  Враховуючи той факт, що дана труба з якої здійснювався скид не перебуває на балансі в жодного із суб’єктів господарювання, Інспекція звернулась листом до Житомирської міської ради з вимогою прийняти рішення про закріплення даної труби за відповідним суб’єктом господарювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКАЖ: Вже відомі результати лабораторних досліджень забруднення річок Хомора та Случ

 Новини Житомира

 

 

Последнее изменение Среда, 20/02/2019

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework