НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині запустять потужний свинокомплекс

  ТОВ «Дан-Фарм Україна» в кінці цього року планує здати в експлуатацію останню чергу відгодівельного свинокомплексу в Коростенському районі Житомирської області. Про це AgroPortal.ua заявив заступник генерального директора компанії Вадим Шестаков.

 

  За його словами, будівництво стартувало ще в 2014 році. Загальна вартість проекту потужністю 25 тис. голів оцінюється в €12 млн.

  «Ми продовжуємо роботу за цим проектом. Влітку минулого року ми завершили четверту чергу будівництва, а це значить, що вже 80% всього проекту введено в експлуатацію. У нас зараз 20 тис. голів, а буде 24» — розповідає Вадим Шестаков.

  На черзі будівництво двох свинарників на 4 тис. голів, кормоцеху і ще однієї гнойової лагуни (зараз на підприємстві функціонує тільки одна).

  «З АЧС у нас все спокійно і це завдяки суворому дотриманню датської технології біобезпеки. У нас дуже високі стандарти чистоти і це вселяє впевненість у тому, що неприємності у вигляді АЧС, минуть підприємство. Стандарти, яких ми дотримуємося, прийняті за основу в усьому цивілізованому світі: дезінфекція транспорту і співробітників, окремі входи в свинарники, поділ «брудної» і «чистої» зони — на сьогоднішній день, обов’язкові умови ведення свинарства», — зазначив Вадим Шестаков.

  При цьому він підкреслив, що основне завдання цього року для «Дан-Фарм Україна» — закінчити будівництво, переробку підприємство поки не планує.

  Довідка: «Дан-Фарм Україна» є дочірньою компанією датського холдингу Agro East A/S, яка в даний час володіє двома компаніями в Україні — ТОВ «Дан-Фарм Україна» в Кагарлицькому районі Київської області та «ДФУ Агро» в Коростенському районі Житомирської області.

Джерело: agronews.ua

 

 Новини Житомира

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top