НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Керівником багатонаціонального навчання "Кленова арка-2019" визначено українського полковника

Керівником багатонаціонального навчання "Кленова арка-2019" визначено українського полковника

  У Житомирі, на базі Навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України протягом декількох днів проходила плануюча конференція багатонаціонального навчання «Кленова арка-2019».

   В ході проведення конференції були з’ясовані вихідні дані початку планування та розроблення відповідних документі, повідомляє прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України на офіційній сторінці у Facebook, - передає day.kyiv.ua.

  Також учасниками конференції були визначені країни-учасники багатонаціонального навчання.

  Окрім України, в навчаннях братимуть участь підрозділи від Збройних сил Грузії, Канади, Литви, Македонії, Північної Македонії, Польщі та Чорногорії, керівний склад та офіцери Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

  До участі в навчаннях будуть запрошені представники бригади Південно-Східної Європи (South-Eastern Europe Brigade) SEEBRIG, яка розташована в Греції.

  Окрім цього, було запропоновано запросити в якості спостерігачів преставників від Боснії і Герцеговини.

  Керівником багатонаціонального навчання «Кленова арка-2019» визначено командира 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України полковника Максима Миргородського.

  За словами начальника відділу військового співробітництва командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України полковника Володимира Юданова, такі навчання традиційно проводяться в трьох Європейських країнах: Литві, Польщі та Україні. На території нашої держави, вони вже будуть проходити втретє.

  — Відповідальні за проведення міжнародних навчань такого рівня є Десантно-штурмові війська Збройних Сил України. Це свідчить про високий рівень підготовки нашого особового складу, плідного військового співробітництва та наближення до стандартів НАТО, — відзначив полковник Володимир Юданов.

 Новини Житомира

  

Последнее изменение Вторник, 19/03/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top