megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Власна кав'ярня та реставрація меблів: Двоє атовців з Любара стали підприємцями 

Власна кав'ярня та реставрація меблів: Двоє атовців з Любара стали підприємцями 

  Жителі с.Ст.Любар, учасники АТО – Олександр Кравець та Максим Липко, отримавши від фахівців служби зайнятості рекомендації щодо пошуку роботи, взяли участь у семінарі «Як розпочати свій бізнес?» та вирішили йти у напрямі самозайнятості.

  Хлопці проаналізували свої вміння, навики та обрали кожен свій напрям діяльності. Вони пройшли стажування у роботодавців, написали бізнес-план та отримали від Фонду загальнодержавного соціального страхування на випадок безробіття грошову допомогу для організації підприємницької діяльності. А у березні 2019 року вже зареєструвались як приватні підприємці та розпочати свій шлях та своє нове життя.

  О. Кравець відкрив власну справу в смт. Любар з ремонту меблів та сьогодні, як підприємець, він надає послуги з їх перетяжки. Такі послуги на даний час є актуальними в Любарському районі, особливо для тих людей, які не мають можливості купувати нові предмети інтер’єру. Але ще більш вигідним варіантом на думку підприємця є реставрація старих меблів. Для гарного попиту Олександр намагається якісно надавати послуги, використовуючи найкращі матеріали. У подальшому підприємець передбачає прийняття від населення та меблевих магазинів замовлення на виготовлення корпусних, офісних, кухонних та інших меблів. Сподівається, що робота принесе йому як фінансове задоволення, так і позитивні відгуки клієнтів.

  М. Липко обрав інший шлях до успіху – відкривши кав’ярню «ArtCoffee» у м.Чуднів, оскільки в смт.Любар є значна конкуренція. Кав’ярня працює за американським стилем обслуговування, високим рівнем якості сервісу, швидкістю обслуговування, доступністю цін та розрахована на відвідувачів будь-якої категорії. Основа асортименту – найбільш вживані сорти та види кави. Максим також сподівається, що завдяки комфортності, зручності розташування кав’ярні та найкращому обслуговуванню, що буде сприяти гарному настрою клієнтам, його справа буде приносити значні прибутки. Для швидкості надання послуг підприємець планує взяти найманих працівників.

57544648 2290164941044200 3810723344127361024 n

Новини Житомира

Последнее изменение Пятница, 19/04/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top