НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Не все золото, що блищить: У селі на Житомирщині проти зариблення ставка

Не все золото, що блищить: У селі на Житомирщині проти зариблення ставка

  Дві новини Про рибу.

   Перша. Відбулося зариблення Ворсівського та Лумлянського водосховищ на Житомирщині.

  Про це повідомляє Житомирський рибоохоронний патруль.

  Хіба погано? Гарна справа.

  «У Ворсівське та Лумлянське водосховища вселено понад 4 тонни риби, - йдеться в повідомленні.

  19 квітня 2019 року відбулося зариблення Ворсівського та Лумлянського водосховищ, що розташовані у Малинському районі Житомирської області. Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувача водних біоресурсів відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойм (СТРГ).

  Так, до Ворсівського водосховища було випущено 38 110 екз. риб (3 211 кг), а саме: короп – 7 460 екз., товстолоб – 21 800 екз. та білий амур – 2 850 екз.

  До Лумлянського водосховища вселено 11 900 екз. риб (1 190 кг), а саме: короп – 3 200 екз., товстолоб – 7 700екз. та білий амур – 1 000 екз.

  Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Житомирського рибоохоронного патруля. Також на заході були присутні представники користувача та громадськості».

  Тільки от... Виявляється у Лумлі громада була проти. «Питання?»

  На сторінці Малинівка Друзі в мережі Фейсбук розповідають іншу історію. Ще й пишуть, що хакери «сторінку зламують і починають всім розсилати вірус».

  «Лумлянське водосховище, попри величезний супротив громади, зарибили.

  19 квітня ця процедура відбулася. І державне підприємство знехтувало думкою простих людей та сільської ради. Тиждень назад це питання виносилося на збори, що проходили в місцевому клубі.

  Лумлянці категорично відхилили ініціативу ДП "Сервіс" зарибити водойму, що знаходиться поблизу села. Адже гідроспоруда та сама водойма робилася за рахунок колгоспників і зараз за хитромудрими схемами та режимом СТРГ київські князькі хочуть безплатно користуватися природними багатствами. Сільська рада поставила до відома керівництво району, щодо даної ситуації. Надалі будемо звертатися в екологічну інспекцію та до нашого Народного депутата Павла Дзюблика.

  Невже інтереси хай навіть державного підприємства, можуть стати проти людей, батьки яких своєю важкою працею створювали інфраструктуру села.

  Так ми йдемо в Європу, де панує демократія та шанують матір-природу, чи повертаємося в бандитські 90? Питання?»

  А тим часом люди переймаються статусом водойм. Із переписки на сторінці Житомирського рибоохоронного патруля:

  Viktor Tkachenko Роз'ясніть, будь ласка, який тепер статус Ворсівського в/сх та які правила рибалки на ньому у зв'язку з зарибленням? Цікаво також знати і про Лумлянське...

  Житомирський рибоохоронний патруль Державним Агентством рибного господарства України погоджені Режими рибогосподарської експлуатації Ворсівського та Лумлянського водосховищ, які передбачають використання водних біоресурсів із зазначеними обсягами їх вселення та вилову. Також в Режимах визначені місця та умови здійснення любительського і спортивного рибальства. Користувачі зобов'язані повідомити громадськість про такі місця.

  Тож легко зрозуміти лумлянців — «За моє жито мене і бито» – говорить українське прислів'я, яке певним чином ілюструє ситуацію.

за матеріалами infomalin.biz та Житомирський рибоохоронний патруль

Новини Житомира

    

Последнее изменение Среда, 24/04/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top