Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

В Олевську живе жінка, в якої серце з правого боку

В Олевську живе жінка, в якої серце з правого боку

  На перший погляд, це звичайна бабуся. Навіть не всі сусіди знають, що її внутрішні органи розташовані наче у дзеркальному відображенні. Це надзвичайно рідкісна фізіологічна особливість.

   Випадки декстрокардії (правобічного розташування серця) зустрічаються справді зрідка, а «дзеркальне» розміщення водночас і внутрішніх органів фіксується ще рідше, - розповідає uzh.life.

  Катерина Йосипівна Андруховець, 84 роки, родом з села Кам’яне, Рокитнянського району, Рівненської області. Народилася в багатодітній сім’ї, де було десятеро дітей. До Олевська переїхала з родиною вже дуже давно.

  Про те, що вона має вроджену фізіологічну особливість – дзеркальне розташування внутрішніх органів, у тому числі правобічне серце, дізналася випадково. Вже коли мала двох своїх дітей, проходила медогляд, і тільки тоді вперше один з лікарів сказав, що серце у жінки не там, де у всіх. Катерина Йосипівна дуже здивувалася, тому що досі їй нічого не вказувало на таку особливість та ніяк не турбувало серце.

  Катерина Андруховець колись працювала сторожем і все життя - домогосподарка. Часто ходить до церкви. На жаль, чоловіка та дітей серед живих уже нема, але є троє онуків та четверо правнуків, які її регулярно навідують.

  Скільки таких «дзеркальних» людей на Житомирщині та загалом в Україні – невідомо. Виявляється, такої статистики немає, бо якщо такі люди серйозно не хворіють, то й не звертаються до лікарів.

  Єдина проблема, яку створює декстрокардія – при оперативному втручанні виникають труднощі з проведенням операції через зовсім інше розгалуження судин. Особливо це стосується трансплантації органів, бо знайти донора такій людині дуже складно, а часом взагалі неможливо. Генетично «дзеркальність» органів може повторитися у другому чи третьому поколінні.

Ганна Воловець

Новини Житомира

 
 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top