megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Бердичеві злили в каналізацію майже 50 літрів самогону. ФОТО. ВІДЕО

У Бердичеві злили в каналізацію майже 50 літрів самогону. ФОТО. ВІДЕО

  Кримінальна ситуація у Бердичеві далека від ідеальної, адже чим нижчий рівень життя громадян у державі – тим більша кількість скоєних злочинів. За останній час місто надзвичайно часто потрапляло у сюжети центральних телеканалів внаслідок резонансних кримінальних справ, є проблеми з крадіжками та іншими дрібними злочинами.

   З 17 квітня боротьбою зі злочинністю у Бердичеві займається новий начальник відділку поліції Мельничук Олег Борисович.

  Керівник Бердичівського ВП свідомо підійшов до виконання своїх службових обов’язків. Зокрема, як нам стало відомо, особливу увагу він приділяє боротьбі з незаконним самогоноварінням та діяльністю так званих «наливайок», де кожен бажаючий може придбати оковиту, виготовлену кустарним способом. Саме боротьбою з незаконним виготовленням та збутом самогону ознаменувався початок роботи Олега Мельничука. І воно не дивно: адже більшість злочинів (серед них і таких тяжких, як вбивства) вчиняються саме у стані алкогольного сп’яніння. Однак ситуація ускладнюється тим, що не так давно в Україні декриміналізували відповідну статтю за виготовлення та збут самогону, і тепер це розглядається виключно як адміністративне правопорушення. А це значно ускладнює роботу поліції.

  З моменту призначення на посаду Олега Мельничука в результаті проведених рейдів працівниками поліції було вилучено 19 літрів самогону, 30 літрів браги та 4 самогонних апарати. Притягнуто до відповідальності 15 осіб за ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) та 6 осіб по ст. 164-16 “Заняття забороненими видами господарської діяльності” (за збут самогону).  Санкція першої статті передбачає штрафні санкції від 17 до 51 гривні, а за збут самогону загрожує до 1700 гривень штрафу.

  Весь вилучений продукт було знищено в суботу, 18 травня, шляхом виливання у каналізацію в присутності двох понятих на території відділку поліції. За інформацією Бердичівського ВП усього з початку 2019 року було вилучено 18 самогонних апаратів, 108 літрів самогону та 185 літрів самогонної закваски (браги), накладено штрафів на громадян на загальну суму 27 200 гривень.

  Довідково: Мельничука Олега Борисовича, відповідно до наказу Головного Управління Національної поліції, було призначено на посаду начальника Бердичівського відділу поліції 17 квітня. Має досвід роботи, так як почав проходити службу з 2006 року на посаді оперуповноваженого сектору кримінального розшуку тоді ще Бердичівського міськвідділу міліції. В подальшому був переведений до Головного Управління в Житомирській області на посаду оперуповноваженого управління захисту економіки, потому в управління по боротьбі з організованою злочинністю. Після створення Національної поліції, проходив службу на посаді заступника начальника відділу оперативних розробок Житомирського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. 

1dd59c3b9976

b19dd15c4cbe

d86d4ffff0a2

Денис Заремський

Новини Житомира

 
 
    

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top