НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

“Укрлендфармінг” збудував автобусні зупинки у найбільшому за територією районі України - Овруцькому  

“Укрлендфармінг” збудував автобусні зупинки у найбільшому за територією районі України - Овруцькому  

  Підприємство “ВП “Полісся”, яке входить до Групи компаній “Укрлендфармінг” українського бізнесмена Олега Бахматюка, обладнало шість нових зупинок упродовж відрізка траси обласного значення та дороги, яка об'єднує чотири села: Нові Велідники, Старі Велідники, Красилівка та Прибитки Нововелідницької сільської ради.

   Овруцький - це найбільший за територією район України. “Укрлендфармінг” профінансував проект майже на 90 тисяч гривень.

  Автобусні зупинки будувалися в селах в основному ще за часів Радянського Союзу і потребували термінового оновлення. Кошти на такі потреби виділяються з місцевих бюджетів неохоче, тому сільські голови звернулись до “ВП “Полісся” групи “Укрлендфармінг”, яка є соціально відповідальною компанією.

  “Нам важливо створювати комфортні умови життя та роботи в селах, щоб люди залишались тут жити і працювати. Автобусні зупинки - це не тільки “обличчя” сіл, які ще й розташовані на трасі обласного значення, це й місця очікування транспорту, який везе наших мешканців чи на роботу, чи провідати родичів, - ділиться міркуваннями Петро Романуха, голова Нововелідницької сільської ради. - Обладнання шести сучасних і комфортних зупинок оплатив “Укрлендфармінг”, а в наших спільних планах - ремонт доріг та інші інфраструктурні проекти”.

  Зупинки розташовані в селах, де проживають біля 3 тисяч мешканців.

   “Якщо раніше питанням облаштування займалася державні структури - райавтодори - то наразі ініціативу проявляємо ми - місцеві підприємства. Протяжність села Красилівки - три кілометри. Історично це село мало одну зупинку на початку села, іншу - в кінці. Людям треба було йти чималу відстань, щоб дістатися до неї. А тепер ми побудували на цьому відрізку для зручності пасажирів кілька зупинок. У деяких селах їх взагалі не було, - зазначив Володимир Левківський, директор “ВП “Полісся”.

  Турбота про благоустрій тих населених пунктів, де працюють підприємства “Укрлендфармінгу”, одного з лідерів серед українських аграрних холдингів, - це стратегічне питання кожного керівника з 11 кластерів компанії. Поліпшення життя сільських громад підприємствами групи компаній “Укрлендфармінг” відбувається за рахунок допомоги з будівництвом, відновленням об’єктів інфраструктури, ремонтом доріг, будинків культури, лікарень, шкіл та інш. соціально важливих для життя сучасного села суспільних установ.10011931 1

 

10011931 2Джерело: unian.ua

Новини Житомира

  

Последнее изменение Среда, 12/06/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top