НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Харитонівській та Стриївській ОТГ обрали депутатів громад

У Харитонівській та Стриївській ОТГ обрали депутатів громад

 За попередніми результатами перших виборів, які відбулись 30 червня, головою Харитонівської сільської ради обрано Зинаїду Зубленко, яку підтримало 86,3% виборців, а Стриївської сільської ради Юрія Процюка, якого підтримало 72,7% виборців.

  Наразі триває підрахунок результатів, які ЦВК має протягом 10 днів оприлюднити.

 «Громади свій вибір зробили, тепер потрібно швидко розв'язувати організаційні питання та братись до роботи. Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування готовий надати консультаційну та організаційну підтримку у процесі становлення громад», - наголошує Василь Невмержицький, директор Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Стриївська ОТГ

 У липні та серпні цього року радники Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України, запланували низку виїзних консультацій до новостворених громад з питань реорганізації сільських рад, бюджетного процесу, передачі комунальних закладів на баланс громад та інших питань.

 Нагадаємо, що Харитонівська ОТГ утворена у складі двох сільських рад Харитонівської та Шахворостівської, із населенням 2562 мешканці та площею у 231.5 км 2.

 Стриївська ОТГ утворена у складі 4 сільських рад Киківської, Киянської, Суслівської та Стриївської, із населенням 4137 мешканців та площею у 170.1 км 2.

Харитонівська ОТГ

Новини Житомира

       

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top