НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Червневі зарплати в Житомирській міській раді: секретар отримала більше 80 тисяч

Червневі зарплати в Житомирській міській раді: секретар отримала більше 80 тисяч

  Про це повідомляє ГО «Антикорупційний рух  Житомирщини».

 

  «Традиційно публікуємо зарплати працівників мерії та викликаємо трохи роздратування зі сторони чиновників.

  Отримали відповідь на наш інформаційний запит і готові з вами поділитися інформацією. Отож, червневі зарплати виявилися не гіршими, ніж травневі.

  Керуючий справами Ольга Пашко за червень отримала 41 тисячу 558 гривень. Зазначимо, що травні 2019 року Ольга Пашко отримала  80 тисяч 141 гривню зарплати, з якої 11 тисяч 817 гривень премія та 39 тисяч 423 гривні матеріальна допомога. А у грудні її зарплата становила 55 тисяч 212 гривень, з якої 17 827 премія.

  Начальник відділу по управлінню та приватизації комунального майна Олена Кравчук отримала 53 тисячі 969 гривень, з яких 27 тисяч 685 гривень матеріальної допомоги.

  Начальник відділу організаційного забезпечення депутатської діяльності Галина Семенко отримала 47 тисяч 104 гривні з яких 23 тисячі 772 гривні – матеріальної допомоги.

  Усі інші керівники управлінь, відділів та департаментів отримали зарплати за червень в межах 20-28 тисяч гривень.

  У червні у номінації «Найвища зарплата» перемагає секретар міської ради Наталія Чиж, яка отримала 84 тисячі 120 гривень, з яких 42 тисячі 613 гривень – матеріальна допомога.

  Вчергове зазначаємо, що дана інформація публікується з суто інформативною метою, щоб житомиряни, які не знайдуть цієї інформації на сайті Житомирської міської ради, мали можливість дізнатися хто з чиновників скільки отримує та зробити власний висновок щодо того чи дійсно їх праця коштує цих грошей», — йдеться в повідомленні.

Антикорупційний рух Житомирщини

Новини Житомира

   

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top