Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Всі десантники знають, що «У здоровому тілі – здоровий дух!»

Всі десантники знають, що «У здоровому тілі – здоровий дух!»

  Протягом двох днів під керівництвом начальника з фізичної підготовки та спорту Десантно-штурмових військ ЗС України, особовий склад 199 навчального центру ДШВ, що на Житомирщині здавали заліки з фізичної підготовки.

   Кожен військовослужбовець, незалежно від військового звання та посади пройшов перевірку рівня фізичної підготовки, здаючи вправи на силу, швидкість та витривалість.

  Чоловіки виконували вправи і нормативи із згинання та розгинання рук в упорі лежачи та піднімання тулуба, а також біг за віковими категоріями три, два та один кілометр. Військовослужбовці-жінки виконували комплексно-атлетичну вправу, біг на сто метрів та один кілометр.

  «Фізична підготовка є основним предметом бойової та спеціальної підготовки у Десантно-штурмових військах. Її загальна мета – забезпечити необхідний рівень фізичної готовності військовослужбовців від солдата до командира частини для якісного виконання покладених на них завдань», – зазначив начальник з фізичної підготовки та спорту ДШВ підполковник Андрій Палагін.

  Особовий склад навчального центру сумлінно впорався з усіма нормативами та навантаженнями, адже кожному десантнику відома одна проста істина: у здоровому тілі – здоровий дух!

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

13

14

15

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України

Новини Житомира

       
 

Последнее изменение Суббота, 17/08/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top