megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині змусили фермерське господарство звільнити самовільно зайняті майже 2 га землі вартістю понад 340 тис грн

На Житомирщині змусили фермерське господарство звільнити самовільно зайняті майже 2 га землі вартістю понад 340 тис грн

  Новоград-Волинська місцева прокуратура, в інтересах Пулинської селищної ради, заявила позов про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 1,8 га.

    Вона відноситься до земель резерву державної форми власності та знаходиться за межами с. Стара Олександрівка Пулинського району.

  За результатом розгляду позовної заяви, Господарський суд Житомирської області прийняв рішення, яким зобов’язав фермерське господарство звільнити самовільно зайняту землю вартістю понад 340 тис грн, а також сплатити на користь Пулинської селищної ради заподіяну протиправним користуванням шкоду.

  Підставою для звернення прокурора до суду стали матеріали перевірки  контролюючого органу щодо додержання земельного законодавства під час використання земель сільськогосподарського призначення державної власності, які не надані в оренду, на території зазначеної селищної ради.

  У ході перевірки встановлено, що керівник місцевого фермерського господарства тривалий час самовільно використовує земельну ділянку (господарський двір) із земель резерву державної форми власності площею майже 2 га за межами с. Стара Олександрівка Пулинського району для обслуговування складських приміщень.

  За втручання прокуратури фермерське господарство у судовому порядку зобов’язано звільнити самовільно зайняту земельну ділянку.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Новини Житомира

       
 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top