НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Великогорбашівській школі так і не відновили зруйновану систему опалення

У Великогорбашівській школі так і не відновили зруйновану систему опалення

  У серпні  Черняхівщину сколихнула новина про самовільне вирізання батарей системи опалення Великогорбашівської школи.

   «Після виклику поліції та приїзду журналістів телеканалу “Правда Тут” керівник відділу освіти Черняхівської РДА Григорій Сташенко, який і дав вказівку вирізати батареї,  пообіцяв, що систему опалення буде відновлено. Яка ж ситуація на данний час та чи виконав свою обіцянку Сташенко»,‒ розповідає chernyakhiv.org.ua.

  19 серпня відбулася сесія Черняхівської районної ради, під час якої в депутатів було багато запитань до Григорія Сташенка щодо його варварських дій із майном школи. Замість того, щоб відповідати на питання депутатів, чиновник вирішив просто не прийти на сесію, а відправив замість себе свою підлеглу.

  Депутат Черняхівської районної ради Анатолій Мельниченко запропонував внести до порядку денного депутатський запит щодо тимчасового відсторонення від виконання посадових обов’язків начальника районного відділу освіти Черняхівської РДА Григорія Сташенка через інцидент у Великогорбашівській школі та відкриття щодо цього факту слідчими Черняхівського відділку поліції кримінального провадження, але більшість депутатів таку ініціативу не підтримали.

  “Ситуація, яка сталася, – це справжнє варварство. Мені дуже прикро, що сьогодні голова Черняхівської РДА пан Ігнатенко стоїть осторонь цієї проблеми. Переконаний, що Сташенко має бути відсторонений від виконання своїх слубових обов’язків, а поліція має провести чесне й об’єктивне розслідування”, – зазначив Анатолій Мельниченко

  Замість того, щоб уважно стежити за цим питанням та відновленням системи опалення, голова РДА просто пішов у відпустку. Чи не складається у вас враження, що хтось не просто підіграє Григорію Сташенку, а навіть відкрито його покриває?

  Для того, щоб перевірити процес відновлення системи опалення депутат районної ради Анатолій Мельниченко 25 серпня завітав до Велигорбашівської школи. Замість ремонту, побачив ті ж самі подовбані стіни, надломані вікна та переконався, що поки Григорій Сташенко не збирається виконувати свої обіцянки.

kk2110191 2

Новини Житомира

       
 

Последнее изменение Понедельник, 21/10/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top