Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Держпродспоживслужба після перевірки теплопостачальних підприємств, рекомендувала знизити тарифи для населення

Держпродспоживслужба після перевірки теплопостачальних підприємств, рекомендувала знизити тарифи для населення

  Кільком підприємствам Житомирщини, які надають послуги з централізованого опалення, Держпродспоживсужба рекомендувала знизити рівень діючих тарифів для населення.

   Про це повідомляє zt-dpss.gov.ua/.

  18 жовтня в Житомирській облдержадміністрації пройшло підсумкове засідання робочої групи з перевірки тарифів на послугу централізованого опалення.

  Робота ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області у складі комісії була зосереджена на діяльності 7 суб’єктів господарювання-надавачів послуг централізованого опалення, а саме: КП «Житомиртеплокомуненеро», КП «Бердичівтеплоенерго», КП «Теплозабезпечення» м.Коростень, КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», ТОВ «Малин Енергоінвест», КП «Озерне», Новогуйвинське ВЖРЕКП.

  В ході проведеної роботи були виявлені випадки порушення державної дисципліни цін при формуванні, встановленні та застосуванні тарифів на централізоване опалення за рахунок завищення планових витрат на придбання природного газу для виробничих потреб,  подвоєння планових витрат на реалізацію теплової енергії і опалення МЗК в структурі собівартості/тарифу на централізоване опалення, врахування необґрунтованого розміру інвестиційної складової в тарифах.

  Тож, як наслідок, розмір економічно необґрунтованих витрат у діючих тарифах на опалення в Житомирській області склав 3,2 млн грн.

  Відповідно комісією було запропоновано теплопостачальним підприємствам знизити для населення рівень діючого тарифу (виділено редакцією), а саме для КП «Теплозабезпечення» м. Коростень на 23,26 грн. за 1 Гкал.; для КП «Озерне» на 9,30 грн. за 1Гкал; КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 0,19 грн. за 1 Гкал; ТОВ «Малин Енергоінвест» на 0,55 грн. за кв.м. абонентської плати (при застосуванні двоставкового тарифу).

  У двотижневий термін теплопостачальні підприємства зобов’язали поінформувати голову комісії про вжиті заходи.

kk25101911 2

kk25101911 3

Новини Житомира

       
 

Последнее изменение Пятница, 25/10/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top