megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Бердичівщині за останні кілька днів було зафіксовано кілька випадків появи диких тварин

На Бердичівщині за останні кілька днів було зафіксовано кілька випадків появи диких тварин

  До уваги жителів міста Бердичева та району! Депутат Житомирської обласної ради Сергій Орлюк звернув увагу бердичівлян, що за останні кілька днів було зафіксовано кілька випадків появи диких тварин ( а саме - лисів) на території міста і прилеглих сіл.

   "Зокрема у вівторок, 5 листопада, неадекватний лис просто серед білого дня ганяв по селищу Гришківці та нападав на тварин і транспортні засоби, в результаті нападу покусана собака і корова, тварини ймовірно могли заразитися сказом, тому перебувають під наглядом. Також на території мікрорайону Корніловка міста Бердичева виявлено два трупа диких лисів, у одного з яких виявлено збудники сказу. Іншу тварину на жаль, перевірити не вдалося, адже її тіло викинули місцеві мешканці, так як труп знаходився поряд з дитячим майданчиком.

  На жаль, поки що немає офіційної реакції з боку відповідних служб, проте звертаюся до усіх з застереженням. Не випускайте за ворота домашніх тварин, терміново зробіть щеплення від сказу вашим улюбленцям. Не залишайте без нагляду дітей, по можливості обмежте їх перебування на вулиці та проведіть з ними роз’яснювальну бесіду щоб вони не контактували з незнайомими тваринами. У випадку нападу агресивної тварини негайно зверніться до лікаря!

  Пам’ятайте, сказ – це страшна хвороба, яка, якщо вчасно не відреагувати, закінчується летальними наслідками. Зі свого боку як депутат та ветеринар буду намагатися надати ситуації розголосу, щоб була реакція з боку міської влади та контролюючих органів. Кілька випадків за два дні, це вже не жарти а серйозний привід для хвилювань", - зазначає в дописі Сергій Орлюк.

 Новини Житомира

   

Последнее изменение Пятница, 08/11/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top