НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

«Артем» – найрозумніше ім’я Житомирщини та інші результати діджитал-олімпіади «На Урок»

«Артем» – найрозумніше ім’я Житомирщини та інші результати діджитал-олімпіади «На Урок»

  Восени 2019 року освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України. Житомирська область продемонструвала високу зацікавленість, адже до конкурсу долучилися майже 12 тисяч учнів області.

   У Житомирські області, найвищих результатів у конкурсі досягли учні з іменами Артем та Ірина, а по Україні «найрозумнішими» іменами є Дем’ян та Євангеліна. 

  Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок» (naurok.com.ua) проводяться з 16 предметів та пропонують новий підхід проведення конкурсів. За результатами осінньої олімпіади 2019, Житомирщина виявилася «найобізнанішою» у предметі «Я досліджую світ», трохи поступаються місцями предмети початкової школи та Трудове навчання, а найулюбленіший предмет серед житомирських школярів – інформатика. 

  Українці звикли до традиційного формату олімпіад: коли найкращі учні конкурують між собою та їдуть у інший навчальний заклад або місто. Натомість «На Урок» запропонував новий підхід: узяти участь у змаганні може будь-який учень, незалежно від шкільних оцінок та місця проживання. Окрім того, завдання конкурсу перевіряють не тільки знання предмету, а ще й ерудицію та креативність. По проходженню діджитал-олімпіади кожен учасник та вчитель отримує нагороди.

  Найвищі показники знань продемонстрували такі школи Житомирщини:

  1. ЗОШ № 12, Житомирська область, м.Бердичів
  2. Бердичівська ЗОШ № 18, Житомирська область, м.Бердичів
  3. Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, Житомирська область, м.Житомир
  4. Житомирська міська гімназія №3, Житомирська область, м.Житомир
  5. КЗ "Студеницький ліцей"
  6. Житомирська область, Коростишівський район

  Низька конкуренція, рівний доступ до освіти та її діджиталізація – напрямок руху, який обирає не тільки українська освіта, але й житомирські школярі 21 століття.

Новини Житомира

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top