НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

ДАБІ винесла припис зупинити роботи з будівництва АЗС на проспекті Незалежності

ДАБІ винесла припис зупинити роботи з будівництва АЗС на проспекті Незалежності

  Державна архітектурно-будівельна інспекція України винесла припис з приводу будівництва компанією «UPG» автозаправної станції на проспекті Незалежності, 29.

   Про це повідомляє zt.20minut.ua.

  6 листопада цього року управління ДАБІ у Житомирській області видало припис № 116/19-к про зупинення підготовчих та будівельних робіт на будівництві АЗК з пунктом сервісного обслуговування населення, адмінприміщеннями АГЗП та автомийки за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 29.

  Як зазначається у приписі, станом на 29 листопада 2019 року за результатами позапланової перевірки було виявлено ряд порушень, зокрема: тимчасова огорожа будівельного майданчика виконана з металопрофілю, що неприпустимо та може стати причиною травматизму, водночас в огорожі відсутня хвіртка для проходу людей; будмайданчик утримується з порушенням рішень з організації будівництва; будівельні роботи проводяться з порушенням затверджених проєктних рішень тощо (копії документів додаються).

  Згідно припису, компанія «UPG» має зупинити виконання будівельних робіт з 6 грудня до усунення виявлених порушень відповідно до вимог чинного законодавства. Нагадаємо, історія з будівництвом АЗС тягнеться вже не перший місяць. 27 листопада 2019 року відбулася п'ятдесят сьома (позачергова) сесія Житомирської міської ради, яка, незважаючи на повний зал мешканців району, відмовилася проголосувати за мораторій на будівництво даної АЗС.

kk13121964 2

kk13121964 3

kk13121964 5

kk13121964 6

kk13121964 7

Новини Житомира

  

Последнее изменение Пятница, 13/12/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top