Британські інструктори змінили військову форму на спортивну: щоб зіграти у футбол із українськими колегами

Цими вихідними в дитячій юнацькій школі міста Новоград-Волинський відбувся товариський матч між футбольними командами військових підрозділів двох країн.

Захід відбувся з метою посилення співпраці між підрозділами Збройних Сил України та Великої Британії, що беруть участь у навчально-тренувальній операції «ORBITAL».

На початку матчу нагадали правила гри з футболу, який сьогодні грають як в Україні, так і в усьому світі. Згодом гучними оплесками й вигуками своїх колег у залі підтримували як британські військові так і наші воїни, впродовж двох таймів по тридцять хвилин кожен. У товариському матчі перемогу отримали наші військові 30-тої окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, перегравши іноземну команду з рахунком 10: 9.

Мета цього матчу - насамперед, зміцнити дружбу між військовими України та Великобританії, тому перемогла, як то кажуть, дружба.