megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині минулоріч розглянули 125 запитів на публічну інформацію

На Житомирщині минулоріч розглянули 125 запитів на публічну інформацію

  Загалом за 12 місяців 2019 року на адресу органів прокуратури області надійшло 125 запитів на публічну інформацію, кожний з яких розглянутий належним чином.

  Найбільше – 79 запитів – розглянуто апаратом прокуратури області, місцевими прокуратурами - 46. Зокрема,Житомирською - 21, Коростишівською - 12, Бердичівською та Коростенською – по 5 запитів і Новоград-Волинською - 3.

  Більшість запитів надійшло від фізичних осіб – 88, від громадських організацій – 19, від засобів масової інформації – 16, від юридичних осіб (інших) – 2.

  Відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»,розглянуто112 інформаційних запитів, 13 – надіслано за належністю іншим розпорядникам інформації.

  За результатами розгляду надано інформацію на 48запитів, а також надано роз’яснення на 61 запит.

  Лише у 3 випадках або 2,7% у наданні інформації відмовлено, у зв’язку із віднесенням її до категорії з обмеженим доступом та з інших підстав, передбачених законом, що свідчить про максимальну прозорість діяльності органів прокуратури.

  Активно запитувалася інформація з питань досудового розслідування -45, з кадрових питань – 11,з питань представництва інтересів громадян та держави в суді – 5. Також від громадян надійшли запити на публічну інформацію з питань  організаційно-розпорядчої діяльності, підтримання державного обвинувачення в суді. Крім цього, до прокуратури надійшло 60 запитів, що стосувалися інших питань діяльності відомства.

  Переважна більшість запитів скеровувалась засобами електронного зв'язку – 63, поштою отримано - 50, на особистому прийомі прийнято - 12 запитів.

  Органи прокуратури області і надалі забезпечуватимуть доступ до публічної інформації у визначених законодавством межах.

kk14012054 1

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Новини Житомира

      

Последнее изменение Вторник, 14/01/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top