НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Лабараторні дослідження та інші медичні послуги, передбачені програмою медичних гарантій є безоплатними

Лабараторні дослідження та інші медичні послуги, передбачені програмою медичних гарантій є безоплатними

  Всі лабораторні дослідження, які входять до гарантованого пакету послуг первинного рівня медичної допомоги, виконуються на безоплатній основі.

   «Рішення  стосовно  встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальними підприємствами міської ради, поширюється на медичні послуги, безоплатне надання яких не передбачено за державною програмою медичних гарантій», ― розповідає zt-rada.gov.ua.

  У  КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради, КП «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека» Житомирської міської ради, КП «Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка» Житомирської міської ради  надаватимуть і надалі безоплатні медичні послуги пацієнтам, зареєстрованим у Житомирській міській ОТГ.

  Про це наголосила заступниця міського голови Марія Місюрова. Вона  підкреслила, що затверджені тарифи  стосуються пацієнтів, які звертаються за обстеженням без направлення лікаря та тих пацієнтів, які не зареєстровані в Житомирській міській ОТГ, але звертаються за медичними послугами в комунальні підприємства міської ради.

  «Якщо є направлення сімейного лікаря чи  педіатра,  медична допомога, лабораторні  дослідження чи  обстеження у вузьких спеціалістів надаються безкоштовно. Окрім того, у дитячій лікарні всі аналізи, які  гарантуються пакетом первинної допомоги, виконуються абсолютно безкоштовно», - наголосила заступниця міського голови під час засідання виконавчого комітету міської ради.

  У комунальних медичних підприємствах на платній основі виконуються аналізи без направлення лікаря.

kk17012079 2

kk17012079 3

Новини Житомира

       

Последнее изменение Пятница, 17/01/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top