НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Житомирські активісти «подарували» міському голові похоронний вінок

Житомирські активісти «подарували» міському голові похоронний вінок

  Ритуальна атрибутика та кілька десятків молодиків у камуфляжі – феєричний візит «Національних дружин» до Сергія Сухомлина обговорює все місто. 

  «16 січня, представники вищевказаного об’єднання принесли до кабінету міського голови похоронний вінок. Причина такої акції: вплинути на міську владу та змусити її відстоювати права та інтереси мешканців проспекту Незалежності, 29, де продовжують будівництво скандальної АЗС»,― розповідає zt.20minut.ua.

  За словами активістів, міський голова Сергій Сухомлин міг посприяти тому, аби ситуація із будівництвом АЗС вирішилася:

 «Ви могли посприяти вирішенню цієї ситуації, взяти це в свої руки, з усіма заявами ознайомитися, дати своїх юристів, підключити ще депутатів Верховної Ради, щоб вони взяли це на контроль, але ви потихеньку замилюєте людям очі про скасування містобудівних умов, поновлення цих умов, але ще 2-3 роки тому ви могли ініціювати повернення цієї земельної ділянки, щоб цього зараз не було».

  Після бурхливого обговорення питання АЗС активісти вручили Сергію Сухомлину похоронний вінок, а наостанок додали: сподіваємося, міський голова виправиться і будете відстоювати інтереси простого люду, і наступного разу, нам не прийдеться нести йому труну. 

  Журналісти редакції «20 хвилин» звернулися до прессекретаря міського голови Юлії Петрової, аби дізнатися думку мера щодо подібних акцій. «Він публічна людина і ставиться до таких моментів спокійно», - написала Юлія Петрова.

kk220120113 2

kk220120113 3

Лера Наумова

Новини Житомира

       

Последнее изменение Среда, 22/01/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top