megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

В Житомирській міськраді підготували звернення до президента та Верховної ради щодо ліквідації ОДА та РДА

В Житомирській міськраді підготували звернення до президента та Верховної ради щодо ліквідації ОДА та РДА

  Депутат Житомирськой міськой ради Наталія Леонченко підготувала звернення з пропозицією скасувати інститути обласних та районних державних адміністрацій.

  «Проєкт рішення сесії з цим зверненням до президента та Верховної ради 4 лютого 2020 року оприлюднений на сайті міськради», ― olevsk.online

  «Очевидно що першочерговим завданням сьогодні є формування дієвого місцевого самоврядування, в якому розширені повноваження отримають територіальні громади, а не призначені з гори голови обласних і районних адміністрацій. Будь-яка влада повинна обиратися. І за парламентсько-президентської форми правління голова адміністрації повинен обов’язково бути виборною особою і підзвітним місцевим громадам… У зв’язку з необхідністю збільшення авторитету місцевих громад ми, депутати Житомирської міської Ради сьомого скликання, просимо розглянути пропозиції щодо розформування та скасування інститутів обласних державних адміністрацій та районних державних адміністрацій. Український народ чекає від адміністративно-територіальної реформи реальних змін. І право обирати собі голову області і району стане одним з перших кроків до демократизації системи державного управління», — зазначається у зверненні.

kk05022025 2

Новини Житомира

       

Последнее изменение Среда, 05/02/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top