НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині прокуратура посилює спільну з правоохоронцями протидію незаконним порубкам лісу

На Житомирщині прокуратура посилює спільну з правоохоронцями протидію незаконним порубкам лісу

  За дорученням прокурора Житомирської області Олега Василіва, керівник Коростенської місцевої прокуратури Андрій Мамкута 17.02.2020 провів засідання міжвідомчої робочої групи з протидії незаконній вирубці лісу, крадіжкам лісу, а також незаконному придбанню або збуту лісопродукції, завідомо здобутої злочинним шляхом на території Лугинського району, який підпадає під юрисдикцію місцевої прокуратури.

   Засідання відбулося за участі керівництва Лугинського ВП Коростенського ВП ГУНП в області, голови Лугинської об’єднаної територіальної громади та керівництва двох Лугинських державних лісогосподарських підприємств.

  З інформацією виступив перший заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури Ігор Гнідий, який повідомив, що за процесуального керівництва місцевої прокуратури у 2019 році Лугинським відділенням поліції розпочато 20 кримінальних проваджень за фактами незаконної порубки лісу, за ст. 246 КК України, а за фактами крадіжок лісу розпочато 5 кримінальних проваджень за ст. 185 КК України.

  «У п’яти із зазначених кримінальних провадженнях місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти. Наразі стосовно п’яти осіб у п’яти кримінальних провадженнях судами винесено вироки», -  навів конкретні цифри Ігор Гнідий.

  Однак заходи, вжиті правоохоронцями, не є достатніми для викорінення фактів незаконних порубок та збуту лісопродукції, оскільки вже у цьому році скоєно 4 незаконних порубки дерев.

  З огляду на це, на засіданні не лише обговорено результати роботи з протидії такому негативному явищу, а й оперативну обстановку у районі та здійснення контролю щодо охорони лісових ресурсів на підпорядкованій території.

  Проаналізувавши проблемні питання щодо розкриття і розслідування злочинів у вказаній сфері, учасники засідання підтримали позицію місцевої прокуратури щодо необхідності вжиття додаткових заходів та посилення роботи міжвідомчої групи з протидії незаконним вирубкам лісу та збуту лісопродукції на території Лугинського району.

  З метою виявлення та документування фактів незаконної порубки та крадіжок лісу, а також незаконного придбання або збуту лісопродукції, вирішено активізувати проведення рейдових перевірок лісових масивів на території Лугинського району, які проводяться правоохоронцями спільно з контролюючими органами.

  Керівник місцевої прокуратури Андрій Мамкута наголосив на важливості залучення до співпраці з міжвідомчою групою голів ОТГ та старост сіл, які володіють ситуацією на місцях.

  Також на нараді одностайно вирішили щодо необхідності вжиття комплексних дієвих заходів для припинення злочинів у сфері лісокористування.

  За результатами наради, з урахуванням пропозицій учасників міжвідомчої робочої групи, розроблено скоординовані заходи на поточний 2020 рік, спрямовані на усунення негативних тенденцій у районі.

  Спільна робота міжвідомчої робочої групи з протидії незаконній вирубці лісу, крадіжок лісу, а також незаконному придбанню або збуту лісопродукції, завідомо здобутої злочинним шляхом, триває та й надалі перебуватиме під постійним контролем правоохоронних та контролюючих органів.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Новини Житомира

 

Последнее изменение Среда, 19/02/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top