megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Кадровиків громад Житомирщини навчали ефективно управляти людськими ресурсами

Кадровиків громад Житомирщини навчали ефективно управляти людськими ресурсами

  Фахівці громад, які вміють та знають, як реалізовувати економічний потенціал, є найбільшим ресурсом ОТГ. Кадровий потенціал має визначальне значення для розвитку територій.

  До такого висновку сьогодні дійшли кадровики об’єднаних громад Житомирщини, які зібрались на семінар «Управління людськими ресурсами в ОТГ» в Житомирському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою».

  «Ми говоримо про службу в органах місцевого самоврядування як про середовище реалізації талантів та здібностей конкретних людей. Керівники відділів кадрів формують умови для ефективної роботи всієї команди. Тому важливо, аби ці посадовці розуміли потребу професійного зростання, компетентнісного підходу до відбору працівників і, звісно, важливість комфортного клімату роботи», - наголосив Василь Поліщук, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

  На семінарі детально розглянули деталі проходження служби в ОМС, зміни в законодавстві, презентували цікаві практики розвитку потенціалу працівників. Також під час практичної роботи груп фахівці ОТГ напрацювали над формуванням рейтингу компетентностей, які повинні мати окремі фахівці у громадах.

  «Демографічна ситуація, як і в країні, в громаді складна. Тому такі семінари дозволять нам знайти необхідні механізми для розвитку та розкриття потенціалу наших фахівців», - вважає Людмила Голубович, керуюча справами Станишівської сільської ради.

  Володимир Федоренко, перший заступник голови Житомирської ОДА, привітав учасників семінару та наголосив на важливості впровадження європейських практик управління людським потенціалом.

  «Наші друзі, Програма «U-LEAD з Європою», допомагають переймати великий досвід європейських країн процесу реформування органів самоврядування. Сьогодні така робота має допомогти вам отримати необхідні компетентності для розвитку», - наголосив посадовець.

  Вже 27 лютого у Житомирському офісі Програми «U-LEAD з Європою» відбудеться навчання для фінансистів громад з питань звітування по бюджету за 2019 рік.

  Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

kk210220170 2

kk210220170 3

kk210220170 4

Новини Житомира

       

Последнее изменение Пятница, 21/02/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top