megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Програма «U-LEAD з Європою» допоможе Вчорайшенській ОТГ розробити стратегію розвитку

Програма «U-LEAD з Європою» допоможе Вчорайшенській ОТГ розробити стратегію розвитку

  У Вчорайшенській сільській раді відбулось перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку на період до 2027 року.

  Консультаційний супровід процесу розробки надаватиме радник із регіонального розвитку Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Яцик.

  «Стратегія розвитку громади – це вимога часу. Наша робота має дати чіткі відповіді на роки: які сфери економіки ми маємо стимулювати, якою має бути наша соціальна інфраструктура, де ми маємо шукати додаткові надходження та яка участь населення має бути у розвитку територій. Переконаний, що наша співпраця із Житомирським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою» створить можливості для ефективного розвитку нашої громади», - наголосив Олександр Черешнюк, Вчорайшенський сільський голова.

  Методика розробки стратегії розвитку передбачає чотири засідання робочої групи під час яких буде напрацьовано соціально-економічний аналіз громади, проведено опитування мешканців та підприємців громади, підготовлено стратегічні цілі та технічні завдання.

  Також відбудеться збір проєктів для реалізації технічних завдань стратегії.

  «Важливим є сам процес роботи над стратегією. Люди мають зрозуміти для чого цей документ, як його використовувати для розвитку територій та яка їх участь у цій системі. Тому важливо залучити максимум місцевих мешканців для роботи та пошуку ідей», - розповідає Сергій Яцик, радник із регіонального розвитку Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

  Під час першого засідання робочої групи учасникам розповіли про діяльність Програми, Житомирського офісу та про алгоритм розробки стратегії розвитку.

  «За підтримки Програми «U-LEAD з Європою» на Житомирщині 11 громад розробили стратегії розвитку. Це дозволило ОТГ зосередити зусилля на розвитку пріоритетних сфер економіки та модернізації соціальної інфраструктури», - вважає Василь Невмержицький, керівник Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою»

  На наступне засідання робоча група вже має розробити соціально-економічний аналіз та провести опитування мешканців та підприємців.

  Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

kk260220211 2

kk260220211 3

Новини Житомира

       

Последнее изменение Среда, 26/02/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top