megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Ми не могли залишитися осторонь такого довгобуду як хірургічний корпус у Новограді-Волинському – Віталій Бунечко

Ми не могли залишитися осторонь такого довгобуду як хірургічний корпус у Новограді-Волинському – Віталій Бунечко

  У Новограді-Волинському вже майже сім років тому розпочали будівництво нового хірургічного комплексу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

  Об’єкт так і залишився недобудованим. Наразі завдяки голові ОДА хірургічний комплекс включили до проєктів ДФРР області на 2020-2021 роки і корпус буде завершений ― передає oda.zht.gov.ua.

  «Ми не могли залишитися байдужими до такого довгобуду як новий хірургічний корпус Новоград-Волинської лікарні. Звичайно, що будівництво цього об’єкту буде продовжено. Ми включили корпус в проєкти, які будуть фінансуватися в області за рахунок ДФРР», – наголошує голова ОДА Віталій Бунечко.

  До голови ОДА за підтримкою у цьому питання зверталися депутати обласної ради – Олександр Ющенко, Степан Нусбаум, Віктор Мельник. Разом із ними Віталій Бунечко відвідав довгобуд у Новограді-Волинському.

  Начальник управління охорони здоров’я Новоград-Волинської міської ради Любомир Дутчак розповів, що корпус почали будувати ще у 2013 році. Потім три роки там взагалі нічого не робили. І у цьому році продовжать будівництво нового хірургічного корпусу.

  «Нам потрібне новий корпус, адже старе відділення збудоване понад 100 років тому. Там дерев’яні перекриття, які вже руйнуються», – відмічає Любомир Дутчак.

  Довідково.  Проєктом «Будівництво хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання» передбачено будівництво нового 4-х поверхового лікарняного блоку хірургічного профілю. У корпусі буде розміщено вісім операційних, блок інтенсивної терапії на 16 ліжок та стерилізаційну.

  На реалізацію проєкту у 2020 році передбачено 35,99 млн грн., з яких: 30,99 млн грн спрямують з ДФРР,  5,0 млн грн з місцевого бюджету.

  На сьогодні виконано роботи з перенесення усіх зовнішніх інженерних мереж, зведено каркасну будівлю, виконали роботи зі спорудження закритої трансформаторної підстанції в якій вже завершено опоряджувальні роботи. Строк  реалізації проєкту – 2021 рік. 

Новини Житомира

   

Последнее изменение Пятница, 06/03/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top