megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Депутати виділили 26,4 млн грн на боротьбу з коронавірусом, а програму по підтримці бізнесу розглянуть на наступній сесії

Депутати виділили 26,4 млн грн на боротьбу з коронавірусом, а програму по підтримці бізнесу розглянуть на наступній сесії

  На позачерговій сесії Житомирської міської ради 17 березня депутати прийняли зміни до бюджету міської ОТГ. Зокрема, на заходи з подолання коронавірусу спрямували 26 млн 388,3 тис. грн.

 

  Також депутати надали право виконавчому комітету Житомирської міської ради проводити перерозподіл та визначати головних розпорядників видатків по заходам щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу. Такими правами наділили виконком до 1 липня 2020, - повідомляє zhitomir.info.

  Питання щодо підтримки бізнесу на даній сесії не розглядались. За словами мера Житомира Сергія Сухомлина, програма ще не відпрацьована у комісіях.

  «Упродовж найближчих двох днів маємо відпрацювати рішення по програмі підтримки бізнесу. Тобто два дні працюємо в депутатських комісіях, в закритому режимі і в четвер-п’ятницю збираємось на позачергову сесію», - сказав Сергій Сухомлин наприкінці засідання 17 березня.

Новини Житомира

 

Последнее изменение Вторник, 17/03/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top