НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Бердичівському районі на людських городах продовжують знаходити останки солдат

У Бердичівському районі на людських городах продовжують знаходити останки солдат

  79 років тому на маленькому клаптику землі в селі Семенівка Бердичівського району відбулася справжня трагедія.

   Радянські солдати отримали наказ відбити Бердичів у липні 1941-го року. Атака відбувалася без попередньої розвідки і коли шеренги солдати вийшли на край села - по ним відкрили вогонь німецькі кулемети та артилерія. Наслідки були жахливі... За 2019-2020 роки на людських городах декількох садиб, групою «Пошук» (м. Житомир) та нашими помічниками з Бердичева, було виявлено останки 14 воїнів, а за 24 березня до цієї цифри додалось ще 5 солдат. Загалом на сьогоднішній день знайдено 19 воїнів РСЧА, які загинули тут в липні 41-го.

  24 березня продовжили роботу на людських городах. На початку дня в садку були знайдені останки солдата. Нажаль він лежав не глибоко і його розпахали сільськогосподарською технікою. На квадраті 2х2 вдалося зібрати деякі фрагменти кісток та половинку ладанки зразка 25 року.

  Трохи згодом неподалік виявили ще одного солдата і майже та сама картина, що і попередній боєць. Мала глибина та побиті і переорані рештки. Диск Д-27, протигаз та й все...

  Після цього вирішили перевірити більш детально місця де раніше знаходили солдат і от за кілька хвилин вже мали глибокий сигнал. Розкопавши яму змогли побачити, що в ній знаходяться останки 3-х солдат РСЧА. З солдатами були каски СШ-36 та СШ-39, фляги, протигази, саперні лопатки, ложка, ємність для зубного порошку, а саме головне 3 медальйони типу ладанка.

  Всього за 24 березня знайдено 5 солдат РСЧА та 3 медальйони типу ладанка зразка 1925 року.

  Шансів у медальйонів мало, проте в нашій справі надія вмирає останньою.

Новини Житомира

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top