НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Сергій Сухомлин прокоментував заборону роботи приватних клінік та розповів, за яких умов дозволять працювати магазинам на ринках

Сергій Сухомлин прокоментував заборону роботи приватних клінік та розповів, за яких умов дозволять працювати магазинам на ринках

  Приватні клініки Житомира продовжать працювати, попри карантин. Також в мерії готові надати дозволи на роботу магазинів на ринках, однак за певних умов.

   Про це 26 березня в ефірі програми «Тема дня» на Житомир.info розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

  «У Житомирі не підтримали рішення обласного штабу і не ввели обмеження щодо роботи приватних медичних клінік. Їх ніхто не закривав, вони продовжують роботу. Ми вважаємо, що в даній ситуації допомога приватної медицини дуже важлива для міста, вона розвантажує комунальні поліклініки. Нині стоїть завдання розвантажити від планових пацієнтів лікарні міста, вони мають бути готовими прийняти хворих на коронавірус. Тому нам потрібна допомога приватних клінік і ми не приймали рішення щодо обмеження їхньої роботи. Вони працюють і жодного дня не припиняли свою діяльність», - зауважив мер Житомира Сергій Сухомлин.

  Він також розповів, що 26 березня виконком прийняв рішення дозволити роботу магазинів біля ринків. Проте наразі такий дозвіл стосується лише торгових точок на ринку «Хмільники», де керівництво і підприємці погодились розділити відповідальність.

  «У нас було три зустрічі з представниками ринків Житомира. Сьогодні на виконкомі ми дозволили роботу частині магазинів, які знаходяться навколо ринків. Одному ринку –на проспекті Миру. Ми запропонували усім, але у нас дуже жорсткі вимоги. По-перше, ринок бере на себе точно таку ж відповідальність, як і місто, тому що виконком, дозволяючи такі дії, бере на себе відповідальність. Ринок бере на себе відповідальність, і свій підпис має поставити і підприємець. Тобто торгове місце повинно відповідати усім нормам: наявності дезінфекторів, засобів захисту, відповідній кількості відвідувачів на кв.м. і т.д.І ось перший ринок, який надав таку гарантію і розробив план заходів, отримав дозвіл на роботу, здається, 29 торгових місць. Є індивідуальні звернення від підприємців Житнього ринку, ми готові їх розглянути, але нам необхідна позиція керівництва ринку, юридичної особи. Бо потім вони відійдуть у бік і скажуть, що ми ні за що не відповідаємо. Тому потрібно, щоб була готовність керівництва Житнього ринку розділити цю відповідальність, і тоді ми швидко розглянемо і дозволимо їхню роботу», - розповів Сергій Сухомлин.

Джерело: zhitomir.info

Новини Житомира

 

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top