megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Як буде проходити Великдень та провідний тиждень у Житомирській ОТГ

Як буде проходити Великдень та провідний тиждень у Житомирській ОТГ

  Міський голова Сергій Сухомлин та секретар міської ради Наталія Чиж зустрілись з представниками Ради Християнських Церков міста та області щодо проведення Великодня та поминальних днів у Житомирській міській ОТГ.

  Про це повідомляє zt-rada.gov.ua.

 «Як було раніше рекомендовано, богослужіння мають проводитись онлайн, у вигляді відеоконференції. Якщо якийсь обряд вимагає присутності людей, то треба обмежувати кількість прихожан. Усі представники церков мають підтримати це. Це безпека наших громадян. Це стосується і великодніх богослужінь», - зауважили Наталія Чиж

 «Великдень зазвичай збирає у церкві багато людей. Серед них і ті, хто приїхав з-за кордону та інших куточків України. А це означає, що до нас завітають гості з різних областей, що може спричинити поширення  COVID-19. Тому держава зараз готує та вже скоро презентує проєкт «Великдень вдома». Потрібно дотримуватись тих обмежувальних заходів, які були прийняті. Ну і, безумовно, має бути усвідомлення у громадян, влади і релігійних конфесій щодо необхідності дотримання самодисципліни», - наголосив Сергій Сухомлин.

  «Є різні практики, що вже запроваджують міста. Нам потрібно разом узгодити спільні дії, що стануть рекомендаціями для громадян. Ми маємо розуміти, що безпека наших містян – передусім», - підсумувала секретар міської ради  Наталія Чиж.

  Однак, присутні наголосили, що найскладнішим залишається питання поминальних днів на міських кладовищах..

  Представники ради церков та влада опрацюють надані та обговорені пропозиції зберуться ще раз для узгодження спільних дій. Алгоритм та рекомендації будуть представлені мешканцям громади вже наступного тижня.

  Нагадаємо, що 25 березня президент України Володимир Зеленський заявив, що Держава готує проект «Великдень вдома». Він поспілкувався  з главами церков щодо безпеки святкування Великодня та проведення богослужінь в умовах поширення COVID-19. Про це він повідомив головам ОДА та міським головам обласних центрів на селекторній нараді.

Новини Житомира

  

Последнее изменение Четверг, 02/04/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top