У Баранівській ОТГ шкільний коворкінг виготовляє засоби захисту на 3D принтері

  Пандемія COVID – 19 змісила громади шукати додаткові ресурси для протидії поширенню вірусу. Так у Баранівській ОТГ міжшкільний ресурсний центр розпочав виготовляти індивідуальні засоби захисту, зокрема маски та захисні щитки для обличчя.

  «Раніше ми виготовляли різні сувеніри та предмети побуту. Учні шкіл громади шили, працювали із технікою, зокрема з 3D принтером. Сьогодні учні на карантині, а громада потребує допомоги. Тому ми шиємо маски на замовлення міської ради. Вже виготовили 250 штук. Також в коворкінгу виготовили прототип захисного щитка для обличчя. Якщо знайдемо ресурси для закупівлі пластику будемо робити і їх», - розповідає керівник Центру Василь Назарчук.

  Цей міжшкільний ресурсний центр «Мрії у дії» з’явився у громаді завдяки реалізації проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який громада реалізовує спільно із ГО «Інститут громадянського суспільства» за кошти ЄС. В рамках проєкту будується Прозорий офіс у громаді, вже працюють три сільськогосподарські кооперативи, побудовано теплицю, створено гурток «Шкільне телебачення» та будується комплекс для корів спільно із місцевим підприємцем.

  «Наш коворкінг також є частиною великого проєкту і мета його роботи дати дітям необхідні для реалізації свого потенціалу компетенції. Зокрема розвиток творчого мислення та вміння працювати на сучасній техніці», - ділиться Оксана Загорська, керівник проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ».

  Громади використовують всі доступні ресурси для того аби мінімізувати поширення інфекції. Приклад Баранівки показує, що складні проблеми потрібно вирішувати креативно.

  «Пандемія коронавірусу показує наскільки вибудована система влади на місцях є ефективною та гнучкою. Як громади можуть долають ці виклики залежить від рівня спроможності. Із цього випробовування ми повинні вийти із досвідом та напрацьованими ефективними алгоритмами дій», - розповідає Василь Невмержицький, керівник Житомирського офісу Програми «U-LEAD з Європою».

  Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією

kk030420181 2

kk030420181 3

Новини Житомира

  

Последнее изменение Пятница, 03/04/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework