НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На сесії Житомирської міськради виділили кошти на закупівлю автомобілів для майбутніх «офіцерів громади»

На сесії Житомирської міськради виділили кошти на закупівлю автомобілів для майбутніх «офіцерів громади»

  З міського бюджету виділили кошти на оплату закупівлі автомобілів Renault Duster для «офіцерів громади».

   Питання про внесення відповідних змін до бюджету Житомирської міської ОТГ розглядали на позачерговій сесії міської ради 26 травня, - розповідає zhitomir.info.

  Проєкт «Поліцейський офіцер громади» депутатам презентував заступник начальника головного управління Нацполіції в Житомирській області Артем Лисогор. Під час обговорення депутати цікавилися, за що ще платитиме громада в цьому проєкті.

  «Зарплата, паливо, форма та технічні засоби забезпечення – це все за рахунок Нацполіції», - пояснив заступник начальника ГУНП Артем Лисогор.

  Депутат Любов Цимбалюк допитувалася, чи дійсно була необхідність збирати позачергову сесію задля цього питання.

  «Згідно з підписаним меморандумом, ми маємо закупити 10 автомобілів. Якщо до червня ми їх не закупимо, то потім не зможемо, бо зараз автомобілів в Україні просто немає, ви можете це подивитися», - пояснив терміновість рішення мер Сергій Сухомлин.

  Зазначимо, що 13 квітня виконавчий комітет Житомирської міської ради оголосив тендер на закупівлю 8 автомобілів за 3,5 млн грн для проєкту «Поліцейський офіцер громади» й 29 квітня відбувся аукціон, у якому перемогло житомирське ТОВ «Полісся Моторс Груп» з остаточною пропозицією 3 млн 360 тис. грн. 21 травня з переможцем тендеру уклали договір.

  Після тривалого обговорення депутати врешті проголосували за внесення змін до бюджету: на 6 млн грн зменшили видатків на поточний ремонт доріг за рахунок економії коштів під час проведення тендеру та направили по 3 млн грн на проведення ремонтних робіт теплокомунерего та водоканалу; на 2 млн грн зменшили видатки на реставрацію пам’ятки архітектури «Водонапірна вежа», на 1,6 млн грн – видатки на обслуговування кредиту НЕФКО та спрямували 3 млн 480 тис. грн на оплати закупівлі автомобілів для «офіцерів громад».

Новини Житомира

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top