Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У яких умовах житомирські абітурієнти складали перший тест ЗНО

У яких умовах житомирські абітурієнти складали перший тест ЗНО

  25 червня, стартувала основна сесія ЗНО. Для проведення іспиту з математики у Житомирі облаштували 13 пунктів тестування в різних навчальних закладах, серед них - ЗОШ № 21.

   На території закладу намалювали позначки, на яких учасники ЗНО мають чекати своєї черги та дотримуватись дистанції, - розповідає zhitomir.info.

  «Ми з 25 ліцею. Хвилювання скоріше було до цього, зараз більш спокійніше себе почуваємо. Поки чекаємо, щоб не було такого скупчення людей, то стоїмо окремо Нам все казали, що будемо сидіти по одному, щоб були в масках, маски будемо змінювати, щоб був особистий антисептик, також дистанція була. Нам сказали що маски будуть давати, але ми з собою також взяли», – каже учасниця ЗНО Катерина.

  На вході до пункту тестування дають можливість обробити руки антисептиком, медики міряють температуру. Заходити всередину дозволяють лише за наявності маски або респіратора.

  «Після того, як дитина зайшла на пункт тестування і зрозуміла, в якій аудиторії вона пише, вона рухалась по вказівникам до аудиторії, а далі інструктори проводили звірку документів, трошки припускаючи маску ми могли перевірити, чи відповідає ця особа документам, які пред'явлені. Знову була обробка рук, тобто дезінфектори стоять біля кожної аудиторії. Цього року дозволено, щоб на столах, де працюють учасники ЗНО, був свій індивідуальний засіб для обробки рук, але користуватися ним ми пропонували в коридорі, бо невідомо який там запах. Під час технічної перерви в аудиторіях буде кожному учаснику запропоновано замінити маску. На пункті тестування вони присутні в кількості - дві на одного учасника ЗНО», – розповідає заступниця директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева.

  За словами заступниці, яка спостерігала за проведенням тестування у Житомирському будівельному коледжі, в аудиторії має перебувати до 15 осіб, а учасникам дозволяють виходити в коридор на кілька хвилин, щоб зняти маску.

  «Зараз в будівельному коледжу 14 аудиторій і загалом відсутні 16 осіб. Дистанція в кожній аудиторії дорівнює не менше 1, 2 метри. Столи стоять таким чином, якраз аудиторії дозволяють, щоб ми їх розсунули і відстань така як вимагає головний санітарний лікар. Діти мають можливість вийти з аудиторії, піти до туалетної кімнати помити руки, декілька хвилин подихати в коридорі, якщо їм потрібно зняти маску, але в аудиторії всі працюють в масках», – говорить Людмила Марцева.

  На пункті тестування був лише один випадок, коли в учасника зафіксували підвищену температуру, проте до складання іспиту її допустили.

  «Хочу впевнено сказати, що з величезної кількості учасників, які зайшли в пункт тестування в будівельний коледж, у нас тільки одна дівчинка мала підвищену температуру. У неї була медична довідка, що у неї хронічне захворювання - астма, і вона пред’явила довідку, тому чергові перевірили документи і пропустили на пункт тестування», – додає заступниця директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Новини Житомира

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework