Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирській міській ОТГ з'явиться надсучасний апарат для мамографічного дослідження.

У Житомирській міській ОТГ з'явиться надсучасний апарат для мамографічного дослідження.

  Кожні 30-35 хвилин в Україні виявляють новий випадок раку молочної залози, кожну годину від цього захворювання помирає одна жінка. 

  На території Житомирської ОТГ проживають понад 75,5 тис жінок старших за 40 років  - це група ризику на виникнення раку молочної залози. За останніми даними рак молочної залози займає 1 місце в рейтингу новоутворень у жінок.

 Діагностувати рак молочної залози на ранній стадії можливо за допомогою мамографічного дослідження. Променеве навантаження при мамографії є, але воно невисоке (нижче, ніж при флюорографії). При проходженні цієї процедури  раз на рік мамографія безпечна для здоров'я жінки, а діагностична цінність цього дослідження дуже висока.

  "За останні роки одним з найбільших досягнень в мамології вважається винайдення мамографу з томосинтезом, який робить 700-800 зрізів органу і здатен виявляти пухлини діаметром 1 мм, а іноді й менше. При такому розмірі новоутворення жінку можна вилікувати, застосовуючи місцеве лікування та досягти високих показників виживаності", - зазначають в управлінні охорони здоров'я міської ради

  Зважаючи на надзвичайну важливість цього діагностичного методу для виявлення пухлин у жінок та збереження їх життів, міським головою та депутатським корпусом Житомирської міської ради було підтримано ініціативу керівництва КП «Лікарня № 1» щодо придбання мамографічного комплексу з томосинтезом. Це дороговартісне обладнання, орієнтовна вартість якого становить 9,0 млн грн.

   Для бажаючих долучитись до дооснащення мамологічного центру надаємо реквізити рахунку лікарні:

  Поточний рахунок № UA523117440000026000055815732 в ЖРУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 311744, ЄДРПОУ КП «Лікарня № 1» 42788614.  

Пресслужба міської ради

Новини Житомира

  

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework