АВТО RIA

Житомирські лікарі розповіли, що половина хворих на рак легень звертаються по допомогу запізно

Житомирські лікарі розповіли, що половина хворих на рак легень звертаються по допомогу запізно

  За 2020 рік на лікуванні в обласній лікарні імені О. Ф. Гербачевського перебували 230 людей, хворих на рак легень. Лікарі кажуть, що фактично половина таких пацієнтів звертаються по медичну допомогу, коли хвороба вже є майже невиліковною.

  За словами завідувача відділенням торакальної хірургії Тадеуша Муравйова, хворих, яким треба повністю видаляти праву чи ліву легеню – понад п'ятдесят відсотків, - інформує suspilne.media.

  "Серед чоловіків рак легенів займає 1 місце, а у жінок – 4-5 те, але у жінок він з кожним роком все швидше прогресує", – каже Тадеуш Муравйов.

  Причиною захворювання, за словами лікаря, може бути нездоровий спосіб життя, робота у шкідливих для здоров'я умовах – особливо на виробництві азбесту, добуванні граніту, роботі з нафтопродуктами та інше. Та головною причиною раку легень, за словами Тадеуша Муравйова, є тютюнокуріння.
 
 "Деякі автори і лікарі вказують, що у 90 відсотків від усіх хворих причиною раку стало тютюнокуріння. При чому, мова йде не лише про рак легень, а й про рак горла і верхньої третини стравоходу", – розповідає лікар.
Житомирські лікарі розповіли, що половина хворих на рак легень звертаються по допомогу запізно

  У 2020 році на лікуванні в обласній лікарні імені О. Ф. Гербачевського перебували 230 хворих на рак легень. Тадеуш Муравйов каже, що половина таких пацієнтів звертаються за медичною допомогою, коли хвороба вже є майже невиліковною.

 

  Авторка: Дар'я Самаріна

  Оператор: Віктор Підвисоцький

Новини Житомира

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework