АВТО RIA

Житомирська лікарня №2 вже не приймає пацієнтів з COVID-19, - Марія Місюрова

Житомирська лікарня №2 вже не приймає пацієнтів з COVID-19, - Марія Місюрова

  Житомирська міська рада кожного робочого дня публікує інформацію по кількість госпіталізованих з COVID-19 за останню добу. І якщо  станом на 31 травня в житомирській лікарні №1 перебувало 46 пацієнтів з підтвердженим коронавірусом та підозрами, в лікарні №2 – 32, то через тиждень, станом на 7 червня в лікарні №1 перебувало 66 таких пацієнтів, а в лікарні №2 – жодного.

  Ситуація 11 червня Житомир.info прокоментувала заступниця мера Житомира Марія Місюрова.

  «З 1 червня лікарня №2 не приймає пацієнтів з коронавірусом. Відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, в Житомирській області визначені опорні лікарні, які надають допомогу хворим з COVID-19, в Житомирі це комунальне підприємство «Лікарня №1» Житомирської міської ради. Всі пацієнти з підозрою на COVID-19 та підтвердженими випадками госпіталізуються в лікарню №1, лікарня №2 працює в плановому і ургентному порядку і надає допомогу по всім іншим нозологіям», - сказала Марія Місюрова.

  Вона також пояснила, чому в інформації міської ради зазначалося, що станом на 4 червня в лікарні №2 передували 14 пацієнтів з коронавірусом.

  «Там знаходилися пацієнти, які мали бути доліковані, тому що ми не могли виписати пацієнтів, які ще потребували госпіталізації. В лікарні №2 під інфекційне відділення було перепрофільоване інше відділення, на даний час інфекційне відділення в цій лікарні не функціонує. Надалі, якщо в нас буле зростання госпіталізації, то лікарня знову буде надавати допомогу хворим на COVID-19», - пояснила заступниця мера.

  Кількість госпіталізованих станом на 31.05.2021

  Кількість госпіталізованих станом на 4.06.2021

  Кількість госпіталізованих станом на 7.06.2021

  Кількість госпіталізованих станом на 11.06.2021

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework