АВТО RIA

Двоповерхову будівлю в центрі Житомира хочуть забрати у приватної фірми і повернути університету

Двоповерхову будівлю в центрі Житомира хочуть забрати у приватної фірми і повернути університету

  Житомирська обласна прокуратура звернулася до суду в інтересах держави в особі державного підприємства «Житомирський державний центр науково-технічної інформації та інновацій», державного університету «Житомирська політехніка», Міністерства освіти і науки України до товариства з обмеженою відповідальністю «Майфорс» з приводу повернення у державну власність будівні за адресою: м.Житомир, вул. Велика Бердичівська, 31.

  Провадження по справі за позовом прокуратури ухвалою від 16 січня 2021 року відкрив Господарський суд Житомирської області, - розповідає zhitomir.info.

  Прокуратура вимагає скасувати державну реєстрацію права приватної власності за Ройтбурд Мар`яною Миколаївною на об`єкт нерухомого майна загальною площею 1185,6 кв. м та витребувати у ТОВ «Майфорс» цей об`єкт нерухомості, розташований за адресою: м. Житомир, вулиця Велика Бердичівська, будинок 31, на користь держави в особі державного університету «Житомирська політехніка».

  Скріншот з ухвали суду

  «Підставою позовних вимог є незаконне вибуття з державної власності об`єкта нерухомого майна загальною площею 1185,6 кв. м (будівля - літера "А"), розташованого за адресою: м. Житомир, вулиця Велика Бердичівська, будинок 31, на підставі підробленого акта про проведені електронні торги, особою, яка не мала законного права його відчужувати з посиланням на ст. 387, 388 ЦК України. Приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 31 перебувало на праві власності у ОСОБА_1, ОСОБА_2. На даний час набувачем вказаного приміщення є ТОВ "Майфорс"», - йдеться в матеріалах суду.

  Суд також задовольнив заяву прокуратури про забезпечення позову і ухвалою від 26 січня 2021 року наклав арешт на приміщення.

  Скріншот з ухвали суду

  Зауважимо, що ТОВ «Майфорс», якому з 24 червня 2020 року належить будівля на вул.Велика Бердичівська, 31, було зареєстроване у переддень підписання акту прийому-передачі – 15 червня 2020 року. Власниками фірми є Болейко Денис Олександрович та Швець Олександр Сергійович, статутний капітал – 3 млн грн, основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

  Ухвалою від 31 травня суд закрив підготовче провадження і призначив справу до судового розгляду по суті, засідання відбудеться 15 червня 2021 року.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework